گوناگون

دو پیشنهاد اروپایی برای دروازه بان ملی‌پوش+ عکس

دو پیشنهاد اروپایی برای دروازه بان ملی‌پوش+ عکس

پارسینه: پیام نیازمند علاوه بر مذاکراتی که با باشگاه پوریتموننس دارد، با دو پیشنهاد دیگر هم مواجه شده است.

ورزش سه نوشت: از همان ابتدای پیوستن پیام نیازمند به سپاهان مشخص بود، که مدیران این باشگاه کار سختی برای حفظ این دروازه‌بان دارند و حالا رفته رفته به روزهایی نزدیک می‌شویم که ممکن است بازگشت نیازمند به فوتبال اروپا رسمی شود.

نیازمند که این روزها در اروپا حضور دارد و در حال استراحت است، با پیشنهادی از باشگاه اشتروم‌گراتس مواجه شده، که فصل گذشته لیگ اتریش را در حضور انکونکو سنگربان بریتانیایی خود با نایب قهرمانی تمام کرده و در جام حذفی هم به مقام قهرمانی دست پیدا کرده است. حالا و در شرایطی که آرسنال گزینه‌های فروش انکونکو برای تامین سرمایه را دنبال می‌کند، اتریشی‌ها با ارسال نامه‌ای رسمی به دنبال جذب سنگربان ایرانی تیم سپاهان هستند که البته تحت قرارداد پورتیموننس است.

دو پیشنهاد اروپایی برای دروازه بان ملی‌پوش

یکی از سایت‌های ورزشی مطرح کشور اتریش البته بدون اشاره به نام پیام نیازمند، مطلبی درباره آرتور انکونکو نوشته که به صورت قرضی از آرسنال به اشتروم‌گراتس پیوسته و با وجود عملکرد بسیار خوب، ممکن است راه جدایی در پیش بگیرد. البته انکونکو که تا سال 2024 با آرسنال قرارداد دارد و مدیران باشگاه امیدوارند بتوانند با فروش این سنگربان به باشگاهی دیگر، هزینه‌های جذب دکلن رایس هافبک دفاعی ملی‌پوش وستهم را تامین کنند.

از سوی دیگر در پرتغال هم باشگاه ویزلا که فصل گذشته را با رتبه یازدهم تمام کرد، علاقمند به جذب نیازمند است و شرایط این سنگربان ایرانی را که یک فصل خوب دیگر را در سپاهان پشت سر گذاشت، به دقت زیر نظر دارند.
پیام نیازمند مانند سه فصل گذشته که از لیگ هجدهم تا بیستم در سپاهان به میدان رفت، بی‌نقص ظاهر شد و بی‌شک جدایی او خبر بسیاری بدی برای هواداران این تیم به شمار می‌رود که ممکن است یکی از ستاره‌های تیم محبوب‌شان را بار دیگر در مسیر جدایی ببینند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار