گوناگون

واکنش شجاع خلیل زاده به سرمربیگری امیر قلعه‌نویی در تیم ملی

واکنش شجاع خلیل زاده به سرمربیگری امیر قلعه‌نویی در تیم ملی

پارسینه: مدافع ایرانی ملی‌پوش الاهلی قطر انتخاب امیر قلعه‌نویی را یک اتفاق مثبت برای نیمکت تیم ملی می‌داند و مدعی است قادر خواهند بود شرایط برای قهرمانی شکل دهند.

الاهلی قطر شب گذشته در شرایطی که هفت بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت، تا دقیقه هفتاد توانسته بود از قطر پیش بیفتد اما در ادامه با سه گل از حریف شکست خوردند. یکی از حواشی این دیدار برخورد دو بازیکن ایرانی الاهلی ( شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان) با بشار رسن در تیم رقیب بود که در یک صحنه نیز باعث چالش بین شجاع و بشار شد.

خلیل زاده در ابتدای صحبت‌های خود با اشاره به این برخورد گفت: با نگاهی به ترکیب ما در این بازی متوجه می‌شوید که نسبت به دیدارهای قبلی نفرات زیادی را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم. درباره برخورد با بشار رسن هم موضوع عجیبی نبود. یک برخورد ساده فوتبالی بود که خیلی زود هم تمام شد. بشار رفیق من است و اینجا هم همیشه با هم بیرون می‌رویم و شام با هم هستیم. او فارسی بلد است و در این بازی در چند صحنه کری خواند و در آن صحنه هم چیز خاصی نبود. همانطور که گفتم هفته‌ای دو سه روز با هم بیرون هستیم و او مثل داداش کوچیکه من است و هیچ بحث و حاشیه‌ای هم نیست.

مدافع ملی‌پوش الاهلی درباره انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: این انتخاب را در وهله اول به فدراسیون فوتبال تبریک می‌گویم. مسلما آقای قلعه‌نویی حق‌شان بود که سرمربی تیم ملی شوند. عملکرد ایشان در تیم گل‌گهر و نوع فوتبالی که ارائه می‌دهند باعث خوش‌بینی اهالی فوتبال است و کمتر کسی به توانایی فنی ایشان می‌تواند ایراد داشته باشد و سابقه او کاملا مشخص است.

وی ادامه داد: مسلما نباید توقع را بالا برد. اما آقای قلعه‌نویی همیشه نشان داده در هر تیمی باشد انتظار قهرمانی دارد و این جاه‌طلبی ایشان می‌تواند به تیم ملی کمک بزرگی برای اهدافش داشته باشد. نمی‌خواهم توقعات را بالا ببرم و مسلما کار سخت است اما امیدوارم با آقای قلعه نویی موفق شویم آسیا را فتح کنیم. نزدیک به چهار دهه است که قهرمان آسیا نشده‌ایم و مطمئن هستم که قادر خواهیم بود اتفاقات بهتری را داشته باشیم و با روحیه جاه‌طلبی بالا آماده این رقابت‌ها شویم.

مدافع اسبق پرسپولیس همچنان نتایج پرسپولیس را دنبال می‌کند و مدعی است در بازی‌های باقیمانده، آنها قادر خواهند بود شرایط را تغییر دهند: فوتبال کاملا غیرقابل پیش بینی است. مگر پرسپولیس در نیم فصل اختلاف پنج امتیازی نداشت. کار سخت شده است اما هیچ چیز تمام شده نیست. آقای گل محمدی مربی بزرگ، صاحب سبک و پرافتخاری است که قطعا قادر خواهد بود شرایط را به سود این تیم کند. به نظرم پرسپولیس همچنان شانس قهرمانی دارد چرا که آقای گل محمدی روی نیمکت این تیم حضور دارد. به شخصه به اینکه با آقا یحیی افتخار کار کردن داشتم، خوشحالم. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد که قادر خواهند بود در بازی‌های باقی مانده با بالاترین توان برای خوشحالی هواداران بجنگند.

شجاع در ادامه در این خصوص گفت: یکی دیگر از پوئن‌های پرسپولیس در این مسیر هوادارانش هستند. آنها تشنه قهرمانی دوباره هستند و مسلما با حمایت خود قادر خواهند بود شرایط را برای انگیزه دوباره بازیکنان و خودباوری آنها در ادامه مسیر افزایش دهند. هواداران مثل همیشه باید کنار تیم باشند. دو جام برای پرسپولیس باقی مانده و با حمایت دوباره قادر خواهند بود یک افتخار دیگر نیز کسب کنند. طبیعی است که هر تیمی روزهای بد و خوب و فراز و نشیب داشته باشد. اما عملکرد پرسپولیس و بازیکنانی که در اختیار دارد، این نوید را می‌دهد که آنها بار دیگر قادر خواهند بود از این دریای طوفانی به سلامت عبور کرده و یک افتخار بزرگ را برای هواداران شکل دهند. هواداران خودشان بهتر از هر کسی می‌دانند و این را ثابت کرده‌اند که فقط در روزهای خوب نباید کنار تیم بود، مسلما با حمایت در ادامه مسیر توسط بهترین هواداران دنیا، شرایط به سود پرسپولیس خواهد شد. برای پرسپولیس بهترین آرزوها و البته قهرمانی را دارم./ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار