گوناگون

جانشین جواد نکونام در فولاد مشخص شد.

جانشین جواد نکونام در فولاد مشخص شد.

پارسینه: در شرایطی که قرار است در بازی فردای این تیم مقابل ملوان، مانوئل هدایت فولاد را به عهده داشته باشد، گویا تکلیف نیمکت این تیم به صورت قطعی مشخص شده است.

در شرایطی که قرار است در بازی فردای این تیم مقابل ملوان، مانوئل هدایت فولاد را به عهده داشته باشد، گویا تکلیف نیمکت این تیم به صورت قطعی مشخص شده و فولادی‌ها منتظر زمان مناسب برای رونمایی از سرمربی جدیدشان هستند.

سرمربی جدید فولاد کسی نیست جز علیرضا منصوریان که فصل گذشته هدایت صنعت نفت آبادان را به عهده داشت و حالا قرار است روی نیمکت یکی دیگر از تیمهای خوزستانی لیگ بنشیند.

علی منصور در حالی جانشین جواد نکونام شده که پیش از این گفته شده بود مدیران فولاد قصد دارند هدایت تیمشان را به یک مربی خارجی بسپارند و از آندره‌آ استراماچونی و دراگان اسکوچیچ به عنوان دو گزینه اصلی باشگاه اهوازی نام برده شد. کار به جایی رسید که گفته شد یکی از دلایل استعفای نکونام از سرمربیگری فولاد، اطلاع او از مذاکره این باشگاه با مربیان خارجی بوده است.

حسین فرکی دیگر گزینه‌ای بود که در بازار شایعات به نیمکت فولاد لینک شد منتهی بر اساس اخباری که به فوتبالی رسیده، حضور علیرضا منصوریان در فولاد را باید قطعی دانست و حالا باید دید چه زمانی او به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید فولاد انتخاب خواهد شد./خبر آنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار