گوناگون

واکنش جنجالی غلامپور به محرومیت دوباره ساپینتو

واکنش جنجالی غلامپور به محرومیت دوباره ساپینتو

پارسینه: غلامپور می‌گوید همه می‌خواهند با ساپینتو درگیر شوند تا جلوی روند خوب او را بگیرند.

بهزاد غلامپور با اشاره به درگیری‌های مربیان تیم‌ها با ریکاردو ساپینتو و محرومیت دوباره این مربی به دلیل اتفاقات بازی با مس کرمان گفت: هجمه‌های سنگینی روی استقلال و ساپینتو وجود دارد و همه می‌خواهند با این مربی درگیر شوند تا استقلال را بزنند و جلوی روند خوبش را بگیرند. هواداران باهوش هستند و باید هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه نیز پشت سرمربی استقلال باشند تا تیم وارد حاشیه نشود.

وی افزود: ساپینتو مربی خارجی و احساسی است و روی تیمش تعصب دارد و کار غیرمعقولی انجام نمی‌دهد. خدا را شکر برخی از مربیان زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی و ... را بلد شده‌اند و به آن‌ها افتخار می‌کنیم! ساپینتو هیچ وقت به کسی توهین نکرده است. نزدیک به یک سال است که کنار ساپینتو حضور دارم و به گفته آن دوست عزیز که می‌گفت ابتدا ناسزا‌ها را یاد می‌گیریم، ما که ندیدیم ساپینتو ناسزا بگوید. این رفتار‌ها و هجمه‌های سنگین روی ساپینتو برای زدن استقلال است. کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال با درایت ورود کنند و چشم بسته رأی غیر معقول ندهند.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص درگیری مجتبی حسینی، سرمربی پیکان با روی ماتا، دستیار ساپینتو و اینکه او برخلاف گذشته وارد درگیری‌ها نشد، گفت: من با کسی کاری ندارم و بیشتر مانع درگیری‌ها می‌شوم. اگر قرار باشد من هم مثل آن‌ها شلوغ کاری کنم، سررشته کار از دست‌مان در می‌رود. هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه باید ۱۲۰ درصد پشت ساپینتو باشند و در این مقطع چندین برابر از او حمایت کنند۰

غلامپور در رابطه با اظهارات ساپینتو در نشست خبری بعد از بازی با پیکان و اینکه گفته می‌شود او از لفظ «حیوان» برای کادر فنی رقیب استفاده کرده است، گفت: امکان ندارد ساپینتو چنین حرفی بزند یا یک نفر از آن طرف دنیا آمده باشد و به یک ایرانی توهین کند. در شخصیت ساپینتو نیست که به کسی توهین کند. او مثال پرتغالی زده، اما برخی این ماجرا را بزرگ می‌کنند تا ساپینتو و استقلال را اذیت کنند و این مربی را فراری دهند. ما در این چند ماه پرتغالی یاد نگرفتیم، ولی بقیه یاد گرفته‌اند! هدف برخی از دوستان زدن استقلال است، همان کاری که فصل گذشته زمان فرهاد مجیدی انجام می‌دادند.

وی در مورد بازگشت استقلال به کورس قهرمانی با شکست ۲ بر صفر پیکان در هفته بیستم اضافه کرد: ما تیم همدل و متحدی هستیم و بازی به بازی جلو می‌رویم. فکر و ذکرمان شاد کردن دل هواداران است. از دروازه‌بان‌های تیم هم رضایت داریم و سید حسین حسینی، علیرضا رضایی و سینا سعیدی‌فر عملکرد خوبی داشته‌اند و همیشه آماده حفاظت از دروازه استقلال هستند.

مربی استقلال در پایان گفت: درست نیست همه بسیج شوند یک مربی را بزنند. این کار حرفه‌ای نبوده و دور از اخلاق است. برد و باخت در فوتبال همیشه است، اما اینکه برای یک مربی حاشیه درست کنند کار درستی نیست./ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار