گوناگون

رونالدو عمارتی فوق لاکچری می سازد + عکس

رونالدو عمارتی فوق لاکچری می سازد + عکس

پارسینه: کریس و خانواده‌اش که پس از نقل مکان به شبه‌جزیره عربستان در سوئیتی در هتل فور سیزنس در ریاض اقامت کردند به فکر ساختن یک عمارت در زادگاهش است.

در حالی که کریستیانو رونالدو برای النصر عربستان بازی می‌کند، ممکن است او و خانواده‌اش حتی به مشکل مسکن هم در این کشور فکر نکنند. کریس و خانواده‌اش پس از نقل مکان به شبه‌جزیره عربستان در سوئیتی در هتل فور سیزنس در ریاض اقامت کردند. آپارتمان‌های رونالدو و همراهانش همزمان دو طبقه را اشغال می‌کنند، آنها همه چیز دارند؛ یک اتاق نشیمن، یک دفتر شخصی، اتاق خواب، یک اتاق غذاخوری، یک اتاق رسانه و حتی یک اتاق با حمام مرمرین مشرف به ریاض.

رونالدو ماهیانه بیش از ۲۵۰ هزار پوند برای اجاره پرداخت می‌کند اما این برای زندگی مهاجم پرتغالی کافی نیست. او از قبل به این فکر می‌کند که پس از پایان دوران حرفه‌ای‌اش چه اتفاقی خواهد افتاد. اسطوره فوتبال پرتغال قصد دارد در سرزمین مادری خود ساکن شود. رونالدو در حال ساخت عمارتی فوق لاکچری در ۲۰ کیلومتری لیسبون به منظور راحتی هر چه بیشتر است.

خانه سلطنتی کریس و خانواده‌اش در ابتدا قرار بود ۱۲ میلیون یورو برای او هزینه داشته باشد. با این حال طبق گزارش رسانه‌ها؛ به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا هزینه ساخت و ساز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در ابتدا این ارقام ۲۱ میلیون یورو بود و اکنون به ۳۲ میلیون رسیده است. این پروژه باید در تابستان ۲۰۲۳ آماده شود.

قیمت بالای ساخت عمارت رونالدو تنها مشکل پیش روی او نیست. همسایه‌های آینده چندان از رونالدو راضی نیستند. نکته اصلی این است که رونالدو به خاطر حفظ حریم خصوصی، باشگاه گلف و پارکینگ مجاور عمارت خود را خریداری می‌کند. ساکنان مناطق اطراف البته آن را دوست ندارند. همچنین احتمال واقعی این که منطقه به زودی مملو از روزنامه‌نگاران و طرفداران این بازیکن فوتبال شود برای همسایگان رونالدو ناراحت کننده است.

عمارت رونالدو در عربستان

همسر رونالدو و یکی از آشنایان خانواده یعنی پائولو بریتو که قبلاً روی خانه‌های دیگر این بازیکن کار کرده است، در حال طراحی خانه بیش از سه هزار متر مربع هستند. گزارش شده است که این پروژه شامل یک گاراژ برای ۲۰ ماشین، دو استخر و البته یک سالن بدنسازی (به معنای زمین تنیس و یک زمین فوتبال) است. رونالدو نه تنها به این فکر می‌کند که خانه جدیدش چگونه خواهد بود، کریس همچنین شروع به انتخاب کارکنانی کرده است که آسایش خانواده او را تضمین کنند. یکی از مشکلات فعلی پیدا کردن آشپزی است که سوشی بپزد. رونالدو حاضر است حداقل ۵ هزار یورو در ماه به او بپردازد اما تاکنون نتوانسته نامزد مناسبی پیدا کند.

با این حال خانواده مهاجم پرتغالی هنوز وقت دارند. با وجود اینکه انتظار می‌رود ساخت و ساز در سال جاری به اتمام برسد، احتمالاً مهلت مقرر تغییر خواهد کرد. این به طور منظم در آماده‌سازی امکانات با هر سطح از پیچیدگی رخ می‌دهد. با توجه به نگرش دقیق رونالدو به این پروژه، هیچ چیز شگفت‌انگیزی در این مورد وجود نخواهد داشت./خبرورزشی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار