گوناگون

نظر یک کارشناس داوری در مورد دو پنالتی اشتباه بازی استقلال

نظر یک کارشناس داوری در مورد دو پنالتی اشتباه بازی استقلال

پارسینه: حیدر سلیمانی، کارشناس داوری درباره عملکرد حمید حاج‌ملک در دیدار تیم‌های استقلال و نفت مسجدسلیمان اظهارنظر کرد.

حیدر سلیمانی درباره عملکرد حمید حاج‌ملک در دیدار تیم‌های استقلال و نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: قضاوت خوبی از داور ندیدیم. رافائل سیلوا در دقیقه 9 با پای چپ خود، ساق پای چپ مهاجم نفت مسجدسلیمان را زد و عامل سرنگونی او بود. داور در این صحنه باید یک پنالتی به سود تیم نفت اعلام می‌کرد. حاج‌ملک به صحنه نزدیک بود و نمی‌دانم چگونه نتوانست پنالتی را تشخیص بدهد.

وی در مورد برخوردهای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه آبی‌ها بیان کرد: در دقایق تلف شده نیمه اول، خطایی روی مهدی قایدی انجام شد که استقلالی‌ها فکر می‌کردند داخل محوطه است، اما خارج از محوطه جریمه اتفاق افتاد. در دقیقه 50 پس از ورود مهاجم نفت به محوطه جریمه استقلال، برخوردی میان او و مدافع استقلال صورت گرفت که خطا نبود. همچنین یک برخورد فیزیکی فوتبالی میان آرش رضاوند و مهاجم نفت در یک پرش رخ داد که پنالتی محسوب نمی‌شد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در مورد دو صحنه مشکوک مهم این مسابقه به تسنیم گفت: در دقیقه 69، توپ در محوطه جریمه نفت به دست مدافع این تیم برخورد کرد که دست به سینه او چسبیده بود و نباید پنالتی اعلام می‌شد. پنالتی به سود استقلال در دقیقه 4+90 کاملاً صحیح بود و دروازه‌بان نفت، مُچ پای مهدی قایدی را زد. همچنین این دروازه‌بان هنگام ضربه پنالتی، یک گام به جلو برداشته بود و پنالتی باید تکرار می‌شد./تابناک

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار