گوناگون

پیشنهاد غیرمنتظره غول ترکیه به کاپیتان تیم ملی ایران!

پیشنهاد غیرمنتظره غول ترکیه به کاپیتان تیم ملی ایران!

علیرضا جهانبخش وینگر تیم ملی فوتبال ایران تا تابستان ۲۰۲۴ با باشگاه فاینورد هلند قرارداد دارد اما پس از حضورش در مسابقات جام جهانی با پیراهن ایران، چند باشگاه برای جذب او ابراز علاقه کرده‌اند و حتی اقداماتی در این زمینه انجام شده است.

در این مدت باشگاه پاناتینایکوس یونان یکی از مشتریان سرسخت جهانبخش بوده و حتی گفته می‌شود دو پیشنهاد به باشگاه فاینورد ارائه کرده است. ظاهراً هر دو پیشنهاد از سوی هلندی‌ها رد شده است.

علاوه بر این، امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه جهانبخش تاکید کرد که این بازیکن علاوه بر دو پیشنهاد از یونان، مورد توجه تیم‌هایی در آلمان و آمریکا هم قرار گرفته است اما هنوز اتفاق رسمی در این ارتباط رخ نداده است.

جهانبخش در آخرین مصاحبه‌ای که با مجله فاینورد انجام داد، اعلام کرد از حضور در این باشگاه خوشحال و راضی است و می‌خواهد به پیشرفت در این تیم ادامه بدهد. با این حال روند بازی کردن وینگر ایران در فاینورد و افت محسوس او نسبت به دوره نخست حضورش در لیگ هلند، شانس ترانسفر این بازیکن را زنده نگه می‌دارد.

در همین ارتباط امروز نشریه «فوتومچ» ترکیه خبر داد که جهانبخش از سوی مدیر ورزشی باشگاه بشیکتاش ترکیه به «سنول گونش» سرمربی این تیم پیشنهاد شده است و در صورت تایید نهایی گونش، باشگاه ترکیه‌ای مذاکراتش را با فاینورد آغاز خواهد کرد.

این نشریه اعلام کرد که شرایط نامناسب «انکودو» و «ردموند» بازیکنان کامرونی و انگلیسی بشیکتاش باعث شده تا مدیران این باشگاه به سمت جذب یک وینگر جدید سوق داده بشوند و گزینه جدیدی وارد لیست این باشگاه شده است.

بر اساس این گزارش، «کازانجی» مدیر ورزشی بشیکتاش جهانبخش ۲۹ ساله را به سنول گونش پیشنهاد کرده است. گونش برای تصمیم گیری در این مورد وقت خواسته و از استعدادیاب‌ها و آنالیزورهایش خواسته است تا گزارشی از جهانبخش تهیه کنند. در صورت تایید نهایی گونش، پیشنهادی برای این بازیکن ارائه خواهد شد.

به نوشته فوتومچ، ارزش بازار علیرضا که قراردادش در سال ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد حدود ۳ میلیون یورو است.

این بازیکن ایرانی سابقه بازی در تیم‌های نایمخن و آلکمار هلند و برایتون انگلیس را در کارنامه دارد.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار