گوناگون

وعده‌های سعادتمند به هوادار، طبل تو خالی بود!

وعده‌های سعادتمند به هوادار، طبل تو خالی بود!

پارسینه: وکیل استراماچونی می‌گوید از سوی باشگاه استقلال پیشنهادی به این مربی ارائه نشده است!

به گزارش سرویس ورزشی پارسینه؛ ظاهرا پروژه بازگشت استراماچونی به ایران و تیم استقلال را باید تمام شده دانست!

ماجرا از این قرار است که احمد سعادتمند دو روز پیش از برگزاری دربی به ایتالیا سفر کرد تا مذاکرات جدی را با استراماچونی نسبت به تخفیف طلب خود و همچنین بازگشت او به استقلال مطرح کند. استراماچونی اما درخصوص این دو موضوع اصلا در رسانه‌های ایرانی صحبتی نکرد؛ برخلاف قبل که هر ۲ ساعت یک مصاحبه مفصل با رسانه‌ها انجام میداد و نسبت به طلبش صحبت می‌کرد!

سعادتمند و کادر رسانه‌ای او در فضای مجازی در یک هفته اخیر اینطور القا کردند که استرا به ایران برمی‌گردد! نصرالله عبداللهی هم در گفت‌وگویی رادیویی اعلام کرد استراماچونی بعد از ۴ مسابقه آسیایی بر روی نیمکت این تیم خواهد نشست و کار تمام شده است!

سازمان لیگ اما یکبار دیگر بیانیه داد که بازگشت استرا اصلا شدنی نیست و طبق قانون او نمی‌تواند به این تیم برگردد چون قراردادش را فسخ کرده است! حالا وکیل استراماچونی نیز تاکید کرده اصلا پیشنهادی از سوی سعادتمند به استرا برای بازگشت ارائه نشده است!

در حالی که مدیرعامل، سرپرست تیم و حتی مدیران اسبق باشگاه استقلال برای بازگشت استراماچونی نسخه می نویسند و مدعی مذاکره با او هستند، پاستورلو مدیربرنامه‌های استراماچونی درباره بازگشت سرمربی ایتالیایی به استقلال در پستی اینستاگرامی نوشت: در حال حاضر، هیچ اقدام مشخصی برای بازگشت استراماچونی توسط باشگاه استقلال صورت نگرفته است. تابحال هیچ کار قابل توجهی برای بازگشت استراماچونی از سوی باشگاه صورت نگرفته است. هنوز هم دعوای بین استرا و باشگاه نزد فیفا باز است و این در حالی است که استقلال روزهای سختی را در جام باشگاه های آسیا در پیش دارد و اوضاع به هیچ وجه به نفع تیم و طرفداران بی‌نظیر آن نمی‌باشد.

ارسال نظر

 • سبحان شاهمرادی اصولگرا

  خاک بر سر مدیری که بخواهد از مال بیت مسلمین
  این سرمربی های پولکی و پر افاده فرنگی را به ایران بیاورد
  اینها
  حتی اگر موفق شوند باز پولی که میگیرند بسیار بیش از خدمتشان هست

 • ناشناس

  فرهاد مجیدی با دست خالی و در بدترین شرایط استقلال را در دو جام نایب قهرمان کرده بعد به جای حمایت از او مدیرعامل استقلال میرود ایتالیا تا با استراماچونی برای برگشتن به استقلال مذاکره کند.
  اینکار چه معنایی دارد جز اینکه بگوییم ایشان در این جریان منافع دارند و اعتبار و آبروی باشگاه را به پای یک ادم بی سر و پای اجنبی هزینه میکند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار