گوناگون

دستیار کی‌روش: نمی‌شود همیشه عالی بود

دستیار کی‌روش: نمی‌شود همیشه عالی بود

پارسینه: مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:برد ۵ بر صفر مقابل یمن نتیجه خوبی است و تمرکز ما از حالا به بازی با ویتنام است.

اوسیانو کروز مربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره وضعیت تیم گفت: در درجه اول خوشحالیم که بعد از بازی مصدوم نداشتیم. بازیکنان را به دو قسمت تقسیم کردیم. یک گروه ریکاوری می‌کنند و گروه دیگر تمرین انجام می‌دهند. برد ۵ بر صفر مقابل یمن نتیجه خوبی است و تمرکز ما از حالا به بازی با ویتنام است.

وی درباره اینکه بازیکنان تیم ملی به خاطر برد دیشب مغرور نمی‌شوند افزود: مطمئناً این طور نیست. با این بازیکنان در سال‌های قبل کار کردیم و می‌دانیم از این تفکرات ندارند. بازی با ویتنام خوب است و آن‌ها تیم خوبی هستند. بازی‌های آن‌ها را دیده ایم و بازی سختی با آن‌ها داریم.

مربی تیم ملی درباره اینکه با نتیجه دیشب چقدر تیم ایران به قهرمانی در آسیا نزدیک شده اظهار داشت: فکر می‌کنم در حال حاضر زود است که درباره قهرمانی حرف بزنیم. برای ساخت خانه نمی‌شود از سقف شروع کرد و باید از فونداسیون کار را آغاز کرد. بازی‌های مقدماتی هم برای ما حکم همین فونداسیون را دارد و باید در بازی با ویتنام و عراق هواداران تیم ایران را خوشحال کنیم.

وی در خصوص اینکه چقدر روی ضربات ایستگاهی کار کردید و مدافعان و دروازه بان تیم ملی دیشب محک نخوردند تصریح کرد: درباره سوال اول باید بگویم مثل همه تیم‌ها روی ضربات ایستگاهی کار کردیم و تلاش می‌کنیم از این راه موفق شویم. درباره سوال دوم باید بگویم که ما برای هر چیزی آماده هستیم. در قسمت دروازه و دفاع همه تلاش خود را می‌کنیم. درست است که خوب محک نخوردند، اما در همه بازی‌ها در نظم تیمی خود را رعایت می‌کنیم. سبک و شیوه بازی ما نسبت به جام جهانی کاملاً متفاوت است.

وی در پاسخ به این سوال که یکی از نقاط ضعف تیم ملی در بازی دیشب ندادن پاس‌های آخر خوب و مناسب بود تصریح کرد: جواب شما را با لبخند می‌دهم. اگر در ضربات آخر دقت لازم را نداشته پس باید چند گل می‌زدیم؟ می‌دانیم نقاط ضعفی داریم و نمی‌شود همیشه عالی بود. به همین دلیل روی این نقاط ضعف کار می‌کنیم تا این نقاط ضعف را هم پوشش دهیم. البته در طول ۹۰ دقیقه نمی‌شود در یک سطح بالا بازی کرد.
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار