گوناگون

تذکر جدی سرمربی پرسپولیس به بازیکنانش

تذکر جدی سرمربی پرسپولیس به بازیکنانش

پارسینه: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در تمرین امروز این تیم بار‌ها با قطع کردن تمرین تذکرات جدی را به بازیکنان داد.

برانکو ایوانکوویچ طبق روال معمول پیش از شروع تمرین برای بازیکنانش صحبت کرد. او برنامه‌های تمرینی خود را برای شاگردانش تشریح کرد.

بعد از صحبت‌های سرمربی کروات پرسپولیس بازیکنان زیر نظر مارکو استیلینوویچ بدن هایشان را گرم کرده و آماده تمرین شدند. مصطفی قنبرپور سرپرست پرسپولیس در تمرین امروز غایب بود، گویا او به باشگاه رفته تا با گرشاسبی دیدار و گفتگو کند.

محمد انصاری مدافع پرسپولیس که در بازی با کاشیما آنتلرز دچار پارگی رباط شد و باید پایش را به تیغ جراحان بسپارد با عصا در محل تمرین سرخپوشان حاضر شد تا از نزدیک نظاره گر عملکرد همبازیانش باشد. این بازیکن تا پایان فصل نمی‌تواند پرسپولیس را در مسابقات لیگ برتر همراهی کند.

مرور کار‌های تاکتیکی مهم‌ترین بخش تمرینی پرسپولیس بود که زیر نظر مستقیم برانکو برگزار شد. او نظارت دقیقی به عملکرد شاگردانش داشت و بار‌ها با قطع کردن جریان تمرین از آن‌ها می‌خواست به درستی آیتم‌هایی که در نظر گرفته شده را در زمین پیاده کنند.

تعداد کمی از هوادران پرسپولیس با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی از نزدیک تمرین تیم محبوبشان را تماشا کردند. آن‌ها بعد از پایان تمرین نیز با بازیکنان و مربیان این تیم عکس یادگاری گرفتند.

علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، بشار رسن و حمیدرضا طاهرخانی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و امید در تمرین پرسپولیس غایب بودند.

در جریان تمرین شوخی و کری‌های جالبی میان بازیکنان صورت گرفت و آن‌ها در فضایی شاد به تمرین پرداختند.
تمرینات پرسپولیس در روز‌های جمعه و شنبه از ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد و تمرین روز شنبه این تیم هم در زمین چمن پژوهشگاه انجام خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار