گوناگون

تشکر برانکو از شاگردانش در تمرین پرسپولیس

تشکر برانکو از شاگردانش در تمرین پرسپولیس

پارسینه: اولین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل پیکان برگزار شد و برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم از تلاش بازیکنان خود تشکر کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس دیروز با عبور از سد پیکان سه امتیاز ارزشمند را به حساب اندوخته‌های خود اضافه کرد تا به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کند. این تیم امروز (سه شنبه) تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری کرد تا برای ادامه مسابقات لیگ برتر آماده شود.

برانکو پیش از این که تمرین پرسپولیس شروع شود دقایقی برای بازیکنانش صحبت کرد و عملکرد شاگردانش را در بازی پیکان ستود و از آن‌ها بابت این که توانستند به برد ارزشمند برسند تقدیر کرد.

بازیکنان پرسپولیس در ابتدا با حضور در سالن بدنسازی مجموعه ورزشی شهید کاظمی به کار با وزنه پرداختند. سپس راهی چمن شدند و با دویدن دور زمین و انجام حرکات کششی بدن خود را گرم کردند.

بازیکنانی که در ترکیب پرسپولیس مقابل پیکان به میدان رفته بودند بعد از انجام تمرین سبک راهی رختکن شدند و سایر نفرات که اکثر آن‌ها از بازیکنان تیم‌های پایه تشکیل داده بودند زیر نظر مربیان پرسپولیس به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.

کریم باقری با این که از فوتبال خداحافظی کرده است و در نقش دستیار برانکو فعالیت می‌کند، اما علاقه زیادی به انجام تمرین با بازیکنان پرسپولیس دارد و همپای آن‌ها آیتم‌های تمرینی را پشت سر می‌گذارد. باقری امروز نیز همچون تمام روز‌های گذشته پا به پای بازیکنان به تمرین پرداخت.

تماشاگران اندکی در محل تمرین پرسپولیس حضور داشتند، اما آن‌ها که از نتایج و موفقیت‌های پرسپولیس بسیار خوشحال بودند حسابی بازیکنان و مربیان تیم محبوبشان را مورد حمایت و تشویق قرار دادند.

آدام همتی پس از این که بازیکنان ثابت پرسپولیس برابر پیکان محل تمرین را ترک کردند در زمین ماند و به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت.

ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان تیم پرسپولیس با دو دروازه‌بان حاضر در تمرین امروز این تیم به صورت اختصاصی تمرین کرد.
تمرین اصلی امروز تیم پرسپولیس با حضور فقط ۱۰ بازیکن انجام شد و به همین دلیل در محوطه کوچکی از زمین بازیکنان به انجام فوتبال تحت فشار پرداختند.

تمرین فردای تیم پرسپولیس از ساعت ۱۱ صبح در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار