گوناگون

نورمحمدی: مدیریت قبلی طارمی را فریب داد

نورمحمدی: مدیریت قبلی طارمی را فریب داد

پارسینه: کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت: متاسفانه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس «مهدی طارمی» را فریب داد و سپس وی را که از عواقب کارش بی اطلاع بود، به سیبل انتقادات تبدیل کرد.

رضا نورمحمدی امروز درباره نائب قهرمانی تیم برانکو ایوانکوویچ در آسیا هم گفت: واقعا باید دست تک تک این بازیکنان را بوسید. همه با جان و دل مایه گذاشتند تا این اتفاق رقم خورد.

وی با بیان اینکه تنها بحثی که موجب ناراحتی شد مصدومیت انصاری بود، اظهار داشت: انصاری بازیکنی بود که خیلی برای تیم زحمت کشید و در مجموع این عنوان هم چیزی از قهرمانی کم نداشت.

بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد عوامل موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان تصریح کرد: همه عوامل از بازیکنان و کادر فنی گرفته تا تک تک هواداران در کنار یکدیگر باعث رقم خوردن این اتفاق بزرگ شد. همدلی کل مجموعه به ویژه پس از درگذشت هادی نوروزی عامل اصلی موفقیت‌های چند سال اخیر پرسپولیس است.

نورمحمدی در مورد اینکه بسیاری از کارشناسان مشکل مهدی طارمی و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات را عامل اصلی عدم قهرمانی پرسپولیس می‌دانند، گفت: من از جزییات این ماجرا با خبر بودم و بار‌ها بر سر این موضوع با مهدی طارمی صحبت کردم. واقعا مدیریت سابق پرسپولیس طارمی را فریب داد.

وی ادامه داد: طارمی از مسائل حقوقی با خبر نبود و خود وی هم به همین دلیل چندین ماه از بازی محروم شد. کدام بازیکن کاری انجام می‌دهد که محروم شود؟

کاپیتان اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: طارمی از عواقب کارش بی اطلاع بود و واقعا مدیریت سابق او را فریب داد و سپس هم او را به سیبل انتقادات قرار داد.

مهدی طارمی ۲ فصل پیش از تیم فوتبال پرسپولیس جدا شد و به یک تیم ترکیه‌ای پیوست، اما در حالی که قرارداد خود را با این تیم فسخ نکرده بود، بار دیگر به جمع سرخپوشان بازگشت و حتی برای این تیم بازی کرد. این اقدام باعث شد تا نه تنها خودش محروم شود بلکه تیم پرسپولیس جریمه مالی شده و برای ۲ پنجره نقل و انتقالاتی از جذب بازیکن محروم شود.

نورمحمدی همچنین با اشاره به برتری تیم سپیدرود برابر فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی را بردیم و خوشحالیم که توانستیم در دومین دیدار متوالی به برتری برسیم. فولاد واقعا حریف سختی بود و حتی پس از اینکه ده نفره شد باز هم روی تیم ما فشار آرود، اما به خوبی توانستیم حریف را کنترل کنیم و در نهایت هم سه امتیاز را بگیریم.

وی در خصوص دو پیروزی متوالی سپیدرود در لیگ برتر افزود: ما روند صعودی خوبی را در پیش گرفتیم و تلاش می‌کنیم که این روند را ادامه دهیم. ما حتی در بازی برابر تراکتورسازی هم می‌توانستیم نتیجه خوبی بگیریم، اما کمی بد شانس بودیم.

مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت اضافه کرد: همه بازیکنان هم قسم شدند که سپیدرود را از جایگاه کنونی دور کنیم و با زحمت‌های کادر فنی و مدیریت و در راس همه علی کریمی کمی توانستیم شرایط را بهبود ببخشیم.

وی با بیان اینکه از نظر بدنی به شرایط خوبی رسیدیم، اما مصدومان پر تعداد متاسفانه در کار تاکتیکی کمی برای ما مشکل ساز شدند، افزود: البته بازیکان خیلی خوب جای خالی غایبان را ر. کردند. در مجموع اوضاع رو به بهبودی است و مطمئنا شرایط بهتر خواهد شد.

نورمحمدی در رابطه با دیدار هفته آینده سپیدرود برابر نفت مسجد سلیمان هم تصریح کرد: این مسابقه هم برای ما یک دیدار ۶ امتیازی محسوب می‌شود، زیرا هر دو تیم برای جدا شدن از صدر جدول می‌جنگند. ما هم باید تمام امتیازات را از این بازی خانگی بگیریم تا گام محکمی برای جدا شدن از انتهای جدول برداریم.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار