گوناگون

تساوی پرگل استقلال و سایپا در نیمه اول

تساوی پرگل استقلال و سایپا در نیمه اول

پارسینه: دیدار تیم‌های استقلال و سایپا در نیمه نخست با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

دو تیم استقلال و سایپا در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه نخست با نتیجه ۲ - ۲ خاتمه یافت. فرشید اسماعیلی (۱۷ - پنالتی) و الحاجی گرو (۳۴ - پنالتی) برای استقلال گلزنی کردند و گل‌های سایپا را مهدی ترابی (۲۸) و امین حاج‌محمدی (۴۱) به ثمر رساندند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشاد محمدی‌مهر، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مارکوس نیومایر، رضا آذری، طارق همام و الحاجی گرو.

ترکیب سایپا: محمد حسین اکبرمنادی، عبدالله ناصری، رضا علیاری، سامول سارفو، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی و محمد صادق بارانی (امین حاج‌محمدی - ۳۶).

دقیقه ۲: کرنر ارسالی روی دروازه سایپا، ضربه سر خطرناک روزبه چشمی را به دنبال داشت که البته ضربه او راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۱۲: ارسال روی دروازه استقلال با اشتباه سیدحسین حسینی همراه شد که آرمان رمضانی در این شرایط قصد باز کردن دروازه او را داشت، اما ضربه‌اش راهی اوت شد.

دقیقه ۱۵: محمدحسین منادی، دروازه‌بان سایپا با خطا روی الحاجی گرو یک پنالتی را به استقلالی‌ها هدیه کرد و از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۱۷: فرشید اسماعیلی ضربه پنالتی استقلال را خلاف جهت حرکت منادی تبدیل به گل کرد.

دقیقه ۱۹: عبدالله ناصری با شوتی سنگین قصد باز کردن دروازه استقلال را داشت که شوت این بازیکن به شکلی خطرناک از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۲۳: مانوئل سارفو از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۲۸: پاسکاری کوتاه بازیکنان مقابل خط دفاعی استقلال در فضای خالی به مهدی ترابی رسید تا این بازیکن با شوتی محکم دروازه آبی‌پوشان را باز کند.

دقیقه ۳۲: محمد دانشگر پیش از رسیدن به توپ روی ارسال نیومایر توسط مانوئل سارفو در محوطه جریمه متوقف شد، اتفاقی که باعث شد داور پنالتی دوم را برای استقلال اعلام و با نشان دادن کارت زرد دوم به سارفو این بازیکن را از زمین اخراج کند.

دقیقه ۳۴: الحاجی گرو این بار پشت ضربه پنالتی ایستاد و این پنالتی را تبدیل به کرد.

دقیقه ۳۵: رضا آذری از پشت محوطه جریمه سایپا اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۸: مهدی ترابی روی حمله‌ای سریع در موقعیت تک به تک با سیدحسین حسینی قرار گرفت که دروازه‌بان استقلال ضربه کاپیتان سایپایی‌ها را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۱: کرنر ارسالی روی دروازه استقلال با ضربه سر امین حاج محمدی تبدیل به گل شد.

دقیقه ۴۴: توپ ارسالی روی دروازه سایپا توسط زکی‌پور، الحاجی گرو را در موقعیت بسیار مناسبی برای گلزنی قرار داد، اما این بازیکن نتوانست به توپ ضربه بزند تا این موقعیت خطرناک از دست برود.

دقیقه ۴۵: استقلالی‌ها توپی را روی دروازه سایپا ارسال کردند که مدافع سایپا به شکلی مشکوک توپ را دور کرد که شاگردان وینفرد شفر معتقد به خطای پنالتی بودند.
منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار