گوناگون

استقلال؛ تیم کاپیتان‌های آبی

استقلال؛ تیم کاپیتان‌های آبی

پارسینه: با حضور سرور جپاروف و احتمال بالای استقلالی شدن آندرانیک تیموریان، این تیم به محل تجمع بازیکنانی تبدیل می شود که انواع و اقسام بازوبندهای کاپیتانی را به بازو می بندند

گزارش - تحریریه پارسینه | با حضور سرور جپاروف و احتمال بالای استقلالی شدن آندرانیک تیموریان، این تیم به محل تجمع بازیکنانی تبدیل می شود که انواع و اقسام بازوبندهای کاپیتانی را به بازو می بندند.


استقلال تیم کاپیتان‌های آبی
روزبه چشمی: در آخرین تصاویر تیم امید و بازیهای رسمی این تیم، روزبه چشمی با بازوبند کاپیتانی جلوتر از هر بازیکن دیگری وارد زمین می شد.

بهنام برزای: او توسط «دار و دسته» محمد مایلی کهن به تیم امید برای بازیهای مقدماتی المپیک 2016 دعوت نشد درحالیکه پیش از حضور این «کادر»، کاپیتان این تیم بود.


امید نورافکن: او بازیکن تیم ملی جوانان است و البته کاپیتان این تیم.


آندرانیک تیموریان: هنوز استقلالی شدنش قطعی نیست ولی او به عنوان کاپیتان تیم ملی وارد باشگاه می شود تا مذاکره کند.


سرور جپاروف: این درست که در بازیهای مقدماتی جام جهانی، پشت سر عادل احمدف وارد زمین می شود ولی پیش از آن و درست از روز خداحافظی میرجلال کاسیموف و نیمکت نشین شدن الکساندر گینریخ، کاپیتان تیم ملی ازبکستان بود.

مهدی رحمتی و خسرو حیدری: کاپیتان های اول و دوم استقلال در این فصل هستند. جالب اینکه بازوبند در این فصل به امید ابراهیمی و یعقوب کریمی هم رسیده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار