گوناگون

آناستازی: پيشنهاد ايران در جيبم است!

پارسینه: آندره‌ آناستازی، مربی سرشناس ایتالیایی دنیای والیبال مهمترین گزینه فدراسیون والیبال برای هدایت تیم ملی ایران است.

گزارش - تحريريه پارسينه | آندره‌ آناستازی، مربی سرشناس ایتالیایی دنیای والیبال مهمترین گزینه فدراسیون والیبال برای هدایت تیم ملی ایران است. آناستازی در کنار استویچف و بروتو گزینه‌های نهایی فدراسیون والیبال ایران هستند، با این وجود در میان این سه نفر آناستازی بواسطه نام بزرگ و کارنامه خوبش بیشترین شانس را برای هدایت سروقامتان ایران دارد.

با وجود اینکه برخی از منابع خبری از توافقات اولیه فدراسیون والیبال ایران با آناستازی خبر می دهند، اما به نظر می‌رسد که این مربی ایتالیایی چندان تمایلی به هدایت تیم ملی ایران ندارد و بیشتر ترجیح می‌دهد که کارش را در تیم باشگاهی لوتوس ترفی گدانسک در لهستان ادامه دهد. در همین راستا آناستازی در گفتگو با یک سایت لهستانی تاکید کرده که به موفقیت با لوتوس ترفی گدانسک می‌اندیشد نه قرارداد با تیم ملی والیبال ایران!

مربی گدانسک، اذعان می‌کند که یک پیشنهاد از فدراسیون ایران دریافت کرده، اما ترجیح می‌دهد در ایالت فورپومرن باقی بماند. آناستازی در این‌باره اظهار داشت: «من یک پیشنهاد از ایران در جیبم دارم. اخبار منتشره در این باره این درست هستند. با این وجود من در حال حاضر سرمربی گدانسک هستم و تنها به این تیم فکر می‌کنم.»

وی افزود: «آنها با من تماس گرفتند و پیشنهاد خود را مطرح کردند. وقتی با شما تماس می‌گیرند، باید پاسخ بدهید چون این از آداب احترام به طرف مقابل است و من فرد مودبی هستم، اما صحبت‌های من با طرف مقابل تنها در حد همین باقی ماند و مذاکرات ما پیش نرفت.»

آناستازی در حال حاضر برای سومین فصل است که روی نیمکت لوتوس ترفی گدانسک می‌نشیند. او در سال 2015 مقام نایب قهرمانی لیگ لهستان را به دست آورده و حالا یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ لهستان است.

آناستازی درباره شانس موفقیت تیمش در رقابت‌های این فصل گفت: «من می‌خواهم اینجا بمانم. در حال حاضر در مورد رفتن فکر نمی‌کنم. من در خانه یعنی در اینجا احساس آرامش می‌کنم. من معتقدم که ما می‌توانیم با این مجموعه به موفقیت برسیم. این مهمترین هدف من در گدانسک است.»

وی در پایان گفت: «این فصل دشوار است، همه ما می‌دانیم که موفقیت تنها با ارائه کامل قابلیت‌های‌مان میسر خواهد بود. بنابراین جای تعجبی ندارد که من به ترک تیم در چنین مقطعی فکر نکنم.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار