گوناگون

احضار مجید جلالی به کمیته انضباطی

پارسینه: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با توجه به انجام مصاحبه در جراید و رسانه‌های گروهی پس از دیدار مقابل پرسپولیس و عدم رعایت مفاد ماده 23 آیین‌نامه انضباطی، فردا (یکشنبه - 8 آذرماه) باید در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور یابد. عدم حضور جلالی مانع از رسیدگی نیست.

همچنین رای اتفاقات دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و دریانوردان بوشهر در لیگ برتر فوتبال ساحلی که ششم آبان‌ماه 92 در بوشهر انجام شده و تیم ملوان بندرانزلی از ادامه مسابقه امتناع کرده بود، اعلام شد. ترک زمین از سوی ملوان بندرانزلی در حالی انجام شد که تیم دریانوردان بوشهر 3 بر یک از حریفش پیش بود.

کمیته انضباطی پس از بررسی‌های لازم اولاً تخلفی را که با اعمال تنبیهات انضباطی نسبت به تیم دریانوردان لازم باشد، ملاحظه نکرده و صرفاً به تذکر اکتفا کرد. این کمیته همچنین از باشگاه دریانوردان بوشهر درخواست کرد تا در دیدارهای بعدی دقت و مراقبت بیشتری داشته باشد.

ثانیاً به خاطر تخلف حامد قربانپور، دروازه‌بان تیم ملوان بندرانزلی، کمیته انضباطی وی را 3 جلسه از همراهی تیمش محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. رای صادر شده قطعی است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار