گوناگون

زمان دقیق لیست شدن پروژه همستر + قیمت واقعی

زمان دقیق لیست شدن پروژه همستر + قیمت واقعی

همستر ، یک بازی ماینینگ برای کسب درآمد مبتنی بر تلگرام، اخیراً در حوزه کریپتو جذابیت قابل توجهی پیدا کرده است.

به گزارش پارسینه، با افزایش سرسام‌آور محبوبیت بازی همستر ، بسیاری مشتاقند بدانند چه زمانی می‌توانند توکن HMSTR را معامله کنند. در این جا به تاریخ لیست شدن پروژه همستر و قیمت واقعی آن می پردازیم.

تاریخ لیست سکه همستر 

نقشه راه رسمی Hamster Kombat نشان می دهد که دسترسی به صرافی ها برای جولای ۲۰۲۴ (ده مرداد ماه) برنامه ریزی شده است. این زمان، با رشد سریع بازی و استراتژی تیم توسعه برای گسترش دامنه آن در اکوسیستم رمزنگاری مطابقت دارد.

لیست شدن برای بازیکنان چه فایده ای دارد

افزایش دسترسی: فهرست شدن همستر، آن را برای مخاطبان گسترده‌تری قابل دسترس‌تر می‌کند و فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری را فراهم می‌کند.

تجربه بازی پیشرفته: انتظار می‌رود که ادغام همستر در اقتصاد بازی، تجربه کلی بازیکن را بهبود بخشد.

مشارکت در جامعه: توزیع توکن ها به اعضای فعال جامعه حرکتی برای پاداش دادن به بازیکنان است.

پیش بینی ها از قیمت همستر در سال ۲۰۲۴

می‌توانیم قیمت راه‌اندازی Notcoin (یک توکن مشابه در شبکه TON) را به عنوان پایه‌ای برای سنجش پتانسیل صعودی همستر کامبت در نظر بگیریم.

همستر یک رمزارز جدید پرطرفدار است که توجه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از چیزهای مهمی که می تواند به زودی بر قیمت کریپتو همستر تأثیر بگذارد، فهرست شدن در برخی از بهترین صرافی های رمزنگاری است.

ما می‌توانیم به پروژه‌های مشابه نگاه کنیم تا ببینیم همستر چه کاری ممکن است انجام دهد. به عنوان مثال، یک سکه مشابه دیگر مبتنی بر بلاک چین تون، به نام Notcoin از 0.01 دلار شروع شد و تنها در چند هفته پس از عرضه، ۱۹۰ درصد افزایش یافت و دومین سکه بزرگ در شبکه Toncoin شد. در واقع، در حال حاضر در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در CoinMarketCap قرار دارد.

برخی پیش بینی ها حکایت از آن دارد که همستر می تواند پس از عرضه به 0.05 دلار افزایش یابد. با فرض اینکه با قیمت 0.01 دلار راه اندازی شود، تا پایان سال ۲۰۲۴ تقریباً ۵ برابر افزایش می یابد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار