گوناگون

آپدیت جدید تلگرام رونمایی شد / ساخت استیکر با هوش مصنوعی!

آپدیت جدید تلگرام رونمایی شد / ساخت استیکر با هوش مصنوعی!

آپدیت جدید تلگرام ساخت استیکر را با ابزاری پیشرفته برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از زومیت، تلگرام در جدیدترین به‌روزرسانی پیام‌رسان خود ابزار جدیدی را برای ساخت استیکر براساس تصاویر موجود در گوشی رونمایی کرد. براساس بیانیه‌ی مطبوعاتی تلگرام، کاربران از‌این‌پس می‌توانند بدون ترک‌کردن این پیام‌رسان، داخل اپلیکیشن استیکرهای متنوعی بسازند.

دسترسی به پنل ساخت استیکر از طریق آیکون «+» در بخش استیکرهای تلگرام امکان‌پذیر است. پس از ساخت استیکر، می‌توانید آن را برای مخاطبتان ارسال یا مجموعه‌استیکرهای جدیدی ایجاد کنید.

فرایند ساخت استیکر در تلگرام بسیار ساده به‌نظر می‌رسد. پس از انتخاب عکس مدنظر، تنها با یک کلیک می‌توانید پس‌زمینه‌ی عکس را حذف کنید. تلگرام ابزارهایی دراختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید استیکر را به‌دلخواهتان تغییر دهید.

برای افزودن استیکر به یک مجموعه، می‌توانید ایموجی‌هایی را انتخاب کنید که احساسات آن استیکر را توصیف می‌کنند. تلگرام از هوش مصنوعی برای پیشنهاد ایموجی براساس تصویر مدنظر شما استفاده خواهد کرد.

در نسخه‌ی جدید تلگرام، این امکان وجود دارد که استیکرهای موجود را به مجموعه‌های سفارشی خود اضافه کنید. به‌بیان بهتر، می‌توانید تمام استیکرهای دلخواهتان را در یک مجموعه جمع‌آوری کنید.

برای به‌اشتراک‌گذاشتن مجموعه استیکرهای خود، کافی است یکی از استیکرها را برای شخصی ارسال کنید. مخاطبتان می‌تواند با کلیک روی آن، کل مجموعه‌استیکر را برای خود دانلود کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار