گوناگون

قابلیت های خیره کننده تانک رضوانی موتورز برای دور کردن مهاجمان+ عکس

قابلیت های خیره کننده تانک رضوانی موتورز برای دور کردن مهاجمان+ عکس

به عنوان یک غیرنظامی، بعید است که بتوانید به موقع برای آخرالزمان به یک تانک نظامی واقعی دست پیدا کنید، اما می توانید بهترین چیز بعدی که نزدیک به یک تانک باشد را بخرید: نسخه نظامی رضوانی تانک.

به گزارش پارسینه و به نقل از روزیاتو، این شاسی بلند به شدت زره پوش رضوانی موتورز دارای قابلیت هایی مثل سیستم دید در شب حرارتی، ماسک های گاز و سیستم نوری استروب (چراغ چشمک زن) برای دور کردن مهاجمان است.

در تیپ پایه و اصلی، تانک رضوانی از یک موتور ۳.۶ لیتری V۶ نیرو می گیرد، اما برای حداکثر قابلیت فرار، پیشرانه ۶.۲ لیتری V۸ احتمالاً گزینه بهتری است. این تانک قادر است تا ۱,۰۰۰ اسب بخار نیرو تولید کند که علی رغم وزن تمام صفحات زره خودرو، این تانک را به یک تانک فوق العاده سریع تبدیل می کند.

تانک رضوانی؛ خودرویی برای دور کردن مهاجمان / عکس

و البته زره بسیار زیادی در این خودرو به کار رفته است. رضوانی ادعا می کند که این خودرو می تواند در برابر حملات تفنگ های انفرادی و مواد منفجره مقاومت کند و حتی در برابر پالس های الکترومغناطیسی از آن دسته که ممکن است پس از یک فاجعه هسته ای منتشر شوند، محافظت خواهد کرد. همانند تمام خودروهای حاضر در این فهرست، برای اینکه در زمان فرا رسیدن آخرالزمان واقعاً آماده باشید، به جیب های عمیقی نیاز خواهید داشت: قیمت نسخه نظامی تانک رضوانی از ۲۵۹،۰۰۰ دلار شروع می شود، اما اضافه کردن V۸ ارتقا یافته و آپشن های اختیاری، این رقم را به میزان قابل توجهی بالاتر خواهد برد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار