گوناگون

امروز کدام فیلم‌های سینمایی از تلویزیون پخش می‌شود؟

امروز کدام فیلم‌های سینمایی از تلویزیون پخش می‌شود؟

پارسینه: «آب و آتش»، «نگهبان شب»، «تک تیراندازها»، «ببینید چگونه می‌دوند؟»، «مایکا دختری از کهکشان دیگر» و «قهرمانی به نام کوشینکا» امروز از تلویزیون پخش می‌شوند.

«آب و آتش»، «نگهبان شب»، «تک تیراندازها»، «ببینید چگونه می‌دوند؟»، «مایکا دختری از کهکشان دیگر» و «قهرمانی به نام کوشینکا» از جمله فیلم‌های سینمایی و انیمیشنی هستند که امروز یکشنبه ۶ فروردین از تلویزیون پخش می‌شوند.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «آب و آتش» به کارگردانی «اس. اس. راجامولی»، یک شنبه ۶ فروردین ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی رام چاران، ان تی راما، رائو جی آر و آجای دیوگان خواهیم دید: در اواسط دهه ۱۹۲۰ میلادی همزمان با سلطه بی چون و چرای انگلیس بر کشور هندوستان دو دوست به نام‌های کومارام و ونکاتا با رشادت و عرق میهن‌پرستی خود در مقابل ظلم و ستم ارتش انگلیس ایستادگی کرده.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی جدید «نگهبان شب» به کارگردانی «دانگ هون پارک»، یک شنبه ۶ فروردین ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم با بازی پارک هه جون، دونگ هوی کیم و چوی مین سیک آمده است: جی وو که نابغه ریاضی است با کمک نگهبان مدرسه آقای هانگ که یک استاد ریاضی است با علم ریاضی و مفاهیم عمیق آن آشنا شده و در این درس پیشرفت چشمگیری کرده.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی جدید «تک تیراندازها» به کارگردانی «مو ژانگ»، یک شنبه ۶ فروردین ماه ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی یانگشنگ چن، یو ژانگ و ایتی لیو خواهید دید: تک تیرانداز چینی به نام لو در طول جنگ کره با آمریکا توانسته در مدت کمی تعداد زیادی از سربازان آمریکایی را زخمی کند. آمریکایی ها یک گروه تک تیرانداز حرفه ای را فرستاده اند تا او را برای تضعیف روحیه چینی ها زنده دستگیر کنند. لو و گروه جوانش که اکثرا جوان های داوطلب هستند برای بازگرداندن جنازه دوستشان به منطقه خطرناکی اعزام می شوند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی جدید «ببینید چگونه می‌دوند؟» به کارگردانی «تام جورج»، یک شنبه ۶ فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی کایران هاجسون، پرل چاندا و گریگوری کاکس آمده است: در دهه ۱۹۵۰ کارگردانی به نام لئو کوپرنیک قصد دارد تهیه کننده یکی از آثار آکاتا کریستی را مجاب به دادن فیلم به خودش بکند. کوپرنیک کمی بعد در پشت صحنه نمایش کشته می شود. بازرس استپارد و دستیار جوانش استاکر مامور پیگیری قتل او می شوند. روزی استاکر همکارش را به خانه اش می رساند و متوجه جزئیاتی می شود که باعث می شود به او مشکوک شود و استپارد را مظنون قتل کارگردان بداند. استاکر که مطمئن شده استپارد قاتل است او را مضروب و بازداشت می کند و در زندان مشخص می شود که او اشتباه کرده و استپارد بی گناه است.

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی جدید «مایکا دختری از کهکشان دیگر» به کارگردانی «هام ترن»، یک شنبه ۶ فروردین ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش شد. در خلاصه داستان این انیمیشن با بازی دیپ آنه ترو، کیم ناها و نگاک تیونگ خواهیم دید: هانکو پسر کوچکی است که مادرش بیماری سرطان دارد و در بیمارستان بستری است و همین باعث شده که زندگیشان مختل شود. پدرش نمی تواند زندگی را اداره نماید. زن جوانی که از آشناهاست به انها کمک می کند و هانکو با دختری به نام مایکا آشنا می شود که یک فضایی است و به او کمک های زیادی می کند. دو نفر خلافکار به دنبال مایکا هستند و می خواهند از قدرت هایش سو استفاده نمایند که نمی توانند و مایکا و هانکو فرار می کنند. مایکا می خواهد از انجا به سیاره اش برگردد.

فیلم سینمایی جدید «قهرمانی به نام کوشینکا» به کارگردانی «لیو لی»، یک شنبه ۶ فروردین ماه ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی لوییس فان، کان شین و شان لی خواهیم دید: در دومین سال سلطنت لانگ وو در سلسله مینگ جنوبی، ارتش چینگ برای حمله به شهر و تصرف زمین به جنوب رفت. پادشاه یانپینگ ژنگ چنگ گونگ یک نبرد خونین را برای دفاع از قلمرو هدایت کرد. ژنگ چنگ گونگ، ژنرال مشهور یک نسل، همچنان به سوگند حفاظت از کشور پایبند است و هرگز عقب نشینی نمی کند. او جلوی نفوذ دشمنان زیادی را به کشورش می گیرد و مبارزات زیادی می کند و یک سلسه به نام کاکسنکا ایجاد می کند.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار