گوناگون

وقتی صدا و سیما برای جذب مخاطب به سیم آخر می زند!

وقتی صدا و سیما برای جذب مخاطب به سیم آخر می زند!

پارسینه: حالا صداوسیما برای دیده شدن آثارش در خیابان تبلیغ می‌کند، یعنی پذیرفته که مخاطبان بیلبورد‌های شهری یعنی همان مردم در خیابان، صداوسیما را نگاه نمی‌کنند.

در سال ۱۴۰۱ بعد تبلیغ سریال مستوران، این دومین بار است که صداوسیما تبلیغاتش را بر روی بیلبورد‌های خیابان‌های تهران به نمایش در می‌آورد.

‎به گزارش روزپلاس، در‌این خصوص تحلیل‌های زیادی صورت گرفته است؛ اینکه زمانی برند‌ها برای دیده شدن به صداوسیما تبلیغ می‌دادند و حالا صداوسیما برای دیده شدن آثارش در خیابان تبلیغ می‌کند، یعنی یا پذیرفته که مخاطبان بیلبورد‌های شهری یعنی همان مردم در خیابان، صداوسیما را نگاه نمی‌کنند و حالا با تبلیغ می‌خواهد نگاه آنان را جلب کند، یا اگر اینگونه نباشد پس توجیه مناسب برای این تبلیغات چیست؟

‎اما سوال مهم تری که مدیران صداوسیما که به اسم مبارزه با مافیا و شفافیت و مردمی بودن به این سازمان آمده‌اند باید به آن پاسخ دهند: آیا بودجه‌ای به منظور خرج برای انجام تبلیغات در صداوسیما وجود دارد؟ هزینه این تبلیغات چه میزان بوده؟ و توجیه قابل قبول برای تبلیغات خیابانی سریال‌های صداوسیما چیست؟

و نکته مهمتر اینکه در روز‌هایی که سینمای ایران در عرصه اکران به حمایت سازمان‌های، چون سازمان زیباسازی شهرداری تهران نیاز دارد، این سازمان تعدادی از بیلبورد‌های شهری خود را به یک سریال تلویزیونی اختصاص داده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار