گوناگون

تلویزیون چگونه می‌خواهد آخر هفته مخاطبان را سرگرم کند؟

تلویزیون چگونه می‌خواهد آخر هفته مخاطبان را سرگرم کند؟

پارسینه: تلویزیون پنجشنبه و جمعه این هفته مصادف با ولادت امام حسن عسکری (ع) و روز دانش آموز ۳۲ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن پخش خواهد کرد.

«موریتانیایی»، «دست شیطان»، «پانزده گربه بازیگوش»، «فرشتگان قصاب»، «مالکوم ایکس»، «حادثه»، «شیر و عسل»، «روباه»، «فراست نیکسون»، «منگرو»، «ریشه در خون»، «پسر چکش زن»، «عروس افغان»، «دکتر استرنج لاو»، «وانتافه»، «نامادری»، «ماشین دیوانه»، «سگ را بجنبان»، «سرزمین آواره ها»، «معاون»، «رقصنده با گرگ»، «تخت جمشید، سر روزولت»، «اسیر خاک»، «تیرانداز»، «منطقه سبز»، «دزد عروسک ها»، «قهرمانان کوچک»، «سرانجام آقای ایپ»، «کاپیتان دندان خنجری و الماس درخشان»، «راه خانه»، «منطقه پرواز ممنوع» و «فرشتگان قصاب» از جمله فیلم هایی هستند که پنج‌شنبه، ۱۲ آبان ماه مصادف با ولادت امام حسن عسکری (ع) و جمعه، ۱۳ آبان ماه روز دانش آموز از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «موریتانیایی» به کارگردانی کوین مک‌ دانلد پنج‌شنبه، ۱۲ آبان ماه ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی جودی فاستر، طاهر رحیم، شیلین وودلی، بندیکت کامبربچ و زکری لی‌وای؛ درباره یک مسلمان موریتانیایی است که به اتهام شرکت در توطئه‌ی ۱۱ سپتامبر دستگیر و به زندان گوآنتانامو منتقل می شود. او هشت سال تحت شدیدترین شکنجه های فیزیکی و روانی قرار می گیرد و در نهایت زندانبانان با موافقت رئیس جمهور از وی اعتراف اجباری و تحت شکنجه می گیرند. یک وکیل زبردست پرونده او را به عهده می گیرد و تلاش می کند مدارک اتهام وی را از دولت و سازمان اطلاعات دریافت کند اما با شدیدترین ممانعت ها روبرو می شود که ...

فیلم سینمایی «دست شیطان» به کارگردانی حسین زندباف جمعه، ۱۳ آبان ماه ساعت ۱۶ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: پس از ماجرای طبس و موفق نشدن آمریکا در نجات گروگان‌هایش، جاسوسی تحت عنوان عکاس به ایران وارد شده و سعی دارد از محل نگهداری گروگان‌ها کسب اطلاع کند. ماموران امنیتی رد این جاسوس را پیدا کرده و به بخشی از عکس‌ها و اسلایدهای وی دست می‌یابند و در پی یک عملیات تعقیب و گریز وی را قبل از اینکه از مرز خارج شود دستگیر می‌کنند.

در این فیلم زنده یاد محمدعلی کشاورز، زنده یاد هادی اسلامی، آرش تاج تهرانی، عنایت الله شفیعی و هادی مقدم دوست ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «پانزده گربه بازیگوش» به کارگردانی ریوتارو ناکامورا پنج‌شنبه ساعت ‌هشت صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: پانزده بچه گربه بازیگوش، برای ماجراجویی سوار یک زیردریایی پیشرفته می شوند، اما در میان راه هدف دزدان دریایی قرار می گیرند و در جزیره ای گم می شوند. دزدان دریایی برای پیدا کردن گنج به همان جزیره می آیند.

فیلم تلویزیونی «فرشتگان قصاب» به کارگردانی سهیل سلیمی امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: فرهاد و گیسو زن و شوهر افغانی که منتظر تولد فرزند خود هستند در مخمصه‌ای گرفتار می‌شوند. گیسو معلم مدرسه است و فرهاد در کمپ سازمان ملل که در افغانستان مستقر است به عنوان مترجم مشغول کار است. یک گروه صهیونیستی که در کار قاچاق اعضای بدن کودکان در افغانستان فعالند به کمک نیروهای ارتش آمریکا به مدرسه‌ای که گیسو در آن درس می‌دهد حمله کرده و ...

دارین حمزه، ستاره پسیانی و محمدرضا غفاری در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «مالکوم ایکس» به کارگردانی اسپایک لی جمعه ساعت هشت پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دنزل واشنگتن و آنجلا باست آمده است: مالکوم در جوانی به دلیل سرقت به زندان می افتد اما در زندان با یک گروه مسلمان آشنا شده و مسلمان می شود. از آنجا که او سخنوری قابل و در اعتقاد خود راسخ بود، به سرعت و به عنوان سخنگوی گروه با سخنرانی های آتشین خود باعث شد که ظرف مدت ۱۰ سال هزاران نفر به گروه ملت مسلمان بپیوندند. او علیه تبعیض و نژادپرستی سفیدپوست های آمریکا مبارزه کرد تا ...

فیلم سینمایی «حادثه» به کارگردانی منصور تهرانی جمعه ساعت ۲۳ و ۳۰ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: همسر احمد ضیایی، دبیر تاریخ در تصادف با اتومبیل دو آمریکایی به نام های اردوارد و پل به شدت زخمی می شود. قانون کاپیتولاسیون مانع از دستگیری و محاکمه آنها است. احمد علیه دو آمریکایی شکایت می کند، اما به جایی نمی رسد در این میان همسرش فوت می کند. احمد پس از فوت همسرش در کلاس درس بر ضد مصونیت سیاسی و اجتمایی آمریکایی ها سخن می گوید و با طرح نقشه ای، اردوارد را از پا درمی آورد اما ...

اکبر زنجانپور، حسین عمرانی کاوه، صوری ظفر، محسن قبادی فرد، بهروز افراشته و زنده یاد نعمت اله گرجی در فیلم سینمایی «حادثه» هنرنمایی کرده اند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «شیر و عسل» به کارگردانی آرش معیریان امروز ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره جوانی به نام پیمان است که به دلیل مشکلات مالی به گروهی که از عوامل سرقت طلافروشی‌ها هستند می‌پیوندد و طی جریانی وارد خانه‌ای می‌شود و در نقش شاهرخ خان، جوانی ۳۰ ساله و هندی تبار که بعد از درگذشت مادرش به همراه مباشرش آمیتا به ایران برمی گردد تا طبق وصیت‌نامه ارثیه اش را از دایی اش تحویل بگیرد که ...

پوریا پورسرخ، مهران غفوریان، علی صادقی، افسانه پاکرو و زنده یاد فتحعلی اویسی در فیلم سینمایی «شیر و عسل» هنرنمایی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «روباه» به کارگردانی بهروز افخمی پنج‌شنبه ساعت ۲۴ پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: یوهان مامور و جاسوس اسرائیل برای ترور یک دانشمند هسته ای به ایران می آید. مامورین اطلاعات که از ورود او با خبر شده اند او را زیر نظر می گیرند. جوانی به نام حمید که با موتور مسافرکشی می کند در دام او می افتد و او را به مکان هایی که نیاز دارد می رساند و نادانسته برای ترور تعلیم می بیند. مامورین حمید را پیدا می کنند و او را آگاه می کنند و از وی می خواهند تا با آنها همکاری کند و ...

حمید گودرزی، آرش مجیدی، جلال فاطمی و مرجان شیرمحمدی در فیلم تلویزیونی «روباه» ایفای نقش کرده اند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «فراست نیکسون» به کارگردانی ران هاوارد امشب ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در این فیلم با بازی فرانک لانگلا، مایکل شین، کوین بیکن، اولیور پلات، اندی میلدر و ربکا هال خواهید دید: نیکسون پس از رسوایی واترگیت استعفا می دهد و از ریاست جمهوری کناره گیری می کند. او بدون اینکه محاکمه شود مشمول عفو رییس جمهور بعدی یعنی جرالد فورد می شود. مردم از عفو نیکسون بسیار بهت زده می شوند ولی کاری از دستشان بر نمی آید. در این بین مجری یک برنامه پربیننده تلویزیونی به نام دیوید فراست تصمیم می گیرد که با نیکسون مصاحبه کند. فراست به دنبال این است که با برگزاری این مصاحبه شهرت خود را بیشتر کند و اعتبار بیشتری را به دست آورد. نیکسون و نزدیکانش نیز این فرصت را غنیمت می دانند.

فیلم سینمایی «منگرو» به کارگردانی استیو مک کویین جمعه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی شان پارکز، لتیتیا رایت و مالاچی کرب آمده است: فرانک کرشلو یک سیاه پوست است که در سال ۱۹۷۱ رستورانی به نام منگرو را در محله ناتینگ هیل لندن اداره می کند. رستوران او پاتوقی برای رنگین پوستان است و پاسگاه پلیس محلی که از صاحب ملک شدن یک سیاه پوست در محل دل خوشی ندارند گاه و بی گاه به رستوران او حمله کرده و خساراتی را به بار می آورند. مزاحمت های گاه و بیگاه پلیس لندن برای رستوان فرانک به اندازه ای زیاد می شود که ...

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «ریشه در خون» به کارگردانی سیروس الوند امروز ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: سال ۴۳ جوانی به نام حجت که بر ضد قانون کاپیتولاسیون فعالیت می‌کند، قرار است به همراه رسول از روستایی به روستای دیگر منتقل شود. حجت در حمله مأموران کشته می شود، اما قبل از مرگ کیف حامل اسناد خود را به رسول می دهد تا به روستای کلارآباد برساند اما ...

فرامرز قریبیان، اکبر زنجانپور، حمید طاعتی و زنده یاد نعمت‌اله گرجی در فیلم سینمایی «ریشه در خون» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «پسر چکش زن» به کارگردانی تای چان آها جمعه ساعت ۹ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی سئو یانگ کیم، جینگ مین بای و یانگ جان کیم آمده است: مانگچی پسر بچه ای است که به همراه پدربزرگش زندگی می کند. در یکی از شب ها متوجه می شود یک هواپیمای کوچک که خلبان آن یک دختر جوان است، در حال سقوط است. مانگچی با دوچرخه پرنده اش، خود را به هواپیما می رساند و دختر را نجات می دهد و به خانه می آورد. اهالی روستا از دختر مراقبت می کنند. او پوپلار دختر امپراطور است، صدراعظم بی رحمی به نام مونک می خواهد او را مجبور به واگذاری قدرت کند و ...

فیلم سینمایی «عروس افغان» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

این فیلم قصه‌ی جوانی افغانی به‌نام گل‌محمد است که برای تهیه شیربهای دختری که سخت به او دل‌بسته است، به پاکستان می‌رود و در آنجا به کارهای مختلفی چون روزنامه‌فروشی، جاروکشی و ... مشغول می‌شود. گل‌محمد زمانی به افغانستان برمی‌گردد که رژیم طالبان عوض شده و به او خبر می‌دهند که در غیاب او، دختر مورد نظرش ازدواج کرده است. گل‌محمد غمگین و افسرده به خانه آنها می‌رود، اما متوجه می‌شود که خواهر نامزدش ازدواج کرده و دختر مورد نظر او همچنان منتظر گل‌محمد است.

حسین یاری، نورا هاشمی، افشین زارعی، گلاب آدینه، محسن حسینی، رضا اسکندری، کاظم محمدی و کرامت رورساز در فیلم سینمایی «عروس افغان» بازی کرده اند.

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «دکتر استرنج لاو» به کارگردانی استنلی کوبریک پنجشنبه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پیتر سلرز و جرج سی.اسکات خواهید دید: جک ریپر، ژنرال روان‌پریش ارتش و رییس یک پایگاه هوایی در آمریکاست که در اقدامی خودسرانه، تهاجمی هسته‌ای علیه شوروی به راه می‌اندازد و رئیس‌جمهور و سیاستمداران آمریکا پس از آگاهی از این عمل با تجمع در اتاق فرماندهی جنگ ایالات متحده به دنبال راهی برای توقف این حملات می‌گردند.

فیلم تلویزیونی «وانتافه» به کارگردانی محمدحسین امانی امروز ساعت ۱۳ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: کاظم مرد زحمتکش و درستکاری است که روی وانت کار می کند. او یک روز برای جابجایی مسافر همراه سه چمدان، مسافرش را گم می کند و مجبور به بردن چمدان ها به خانه خود می شود. آن شب که خواستگاری دخترش است، طی یک حادثه و برخورد چمدان ها به زمین سکه های طلا روی زمین ریخته و در هنگام جمع کردن سکه ها به یک باره یک سکه در فاضلاب می افتد که ... .

مهران احمدی، امیر کربلایی‎‌زاده، سامان غنائمی، نفیسه روشن و افسانه چهره‎‌آزاد در فیلم تلویزیونی «وانتافه» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «نامادری» به کارگردانی کریس کلمبوس امروز ساعت ۱۵ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سوزان ساراندون، جولیا رابرتس، جنا مالون و لیام ایکن خواهیم دید: جکی سرپرستی دو بچه اش را به عهده دارد. شوهر سابقش، لوک که یکشنبه ها بچه ها را پیش خودش می برد، با زنی به نام ایزابل، عکاس درجه یک مد زندگی می کند؛ اما از آن جایی که لوک همیشه به دلایل کاری ناچار به سفر کردن است، زحمت آماده کردن بچه ها برای رفتن به مدرسه (وقتی خانه ی پدرشان هستند) به عهده ایزابل می افتد و او هم زنی نیست که این کار را بلد باشد. زندگی به همین منوال می گذرد تا این که جکی متوجه می شود به سرطان مبتلا شده است.

فیلم سینمایی «ماشین دیوانه» به کارگردانی نیکولاس بنامو پنج شنبه ساعت ۱۷ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ژوسه گارسیا، آندره داسولیر و کارولین ویگنیوس خواهیم دید: تام پزشکی است که به همراه همسر روانپزشکش، ژولیا، دخترش لیزون و پسر خردسالش نوئه، قصد رفتن به تعطیلات را دارد. تام برای این سفر خودرویی جدید خریده و بدون آنکه با خانواده اش مطرح کند، عموی پیر و خراب کارش را نیز دعوت کرده. آنها به راه می افتند و در اولین پمپ بنزین، عمو، دختری غریبه به نام ملودی را در ماشین مخفی می کند تا او را به اتومبیل مادرش برساند اما ...

فیلم سینمایی «سگ را بجنبان» به کارگردانی بری لوینسون پنج شنبه ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی رابرت دنیرو و داستین هافمن آمده است: ۱۱ روز مانده به انتخابات آمریکا که یک دختر ۱۷ سال از گروه پیشاهنگانی که از کاخ سفید دیدن کرده اند مدعی می شود توسط شخص رئیس جمهور در دفترش مورد تعرض قرار گرفته است. همه رسانه‌ها این خبر را پخش کرده و مردم خواستار پاسخی روشن به این رسوایی اخلاقی هستند.

فیلم سینمایی «سرزمین آواره ها» به کارگردانی کلوئه ژائو امشب ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی فرانسیس مک دورمند، گی دیفورست و پاتریشیا گریر آمده است: فرن، زنی غمگین است. زندگی هرچه را به او داده، پس گرفته است. پیش‌تر، فرن در شهر کوچک امپایر زندگی می‌کرده. در واقع، امپایر شهرکی در ایالت نواداست. این شهر در کنار منطقه‌ای صنعتی ساخته شده که کارخانۀ تولید گچ در آن فعالیت می‌کرده، اما پس از تعطیلی کارخانۀ گچ، امپایر نیز به معنای واقعی کلمه متروک مانده و خالی از سکنه شده به‌گونه‌ای که ...

فیلم سینمایی «معاون» به کارگردانی آدام مک‌کی امشب ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

این فیلم با بازی کریستین بیل، ایمی آدامز و استیو کارل؛ درباره دیک چنی مردی جوان است که دانشگاه را رها کرده و برای شرکت برق کار می کند تا اینکه همسر تحصیل کرده او با تهدید به طلاق او را وادار به عوض کردن شغل خود می کند. او به عنوان دستیار شخصی یکی از فرمانده هان وزارت دفاع آمریکا به نام دونالد رامسفلد شروع به کار می کند و رفته رفته در بین کشمکش های سیاسی و بین المللی دهه های هفتاد و هشتاد آن دو به همکاری به هم ادامه داده و شبکه ای از لابی های سیاسی و اقتصادی را بنیان می گذارند.

فیلم سینمایی «رقصنده با گرگ ها» به کارگردانی کوین کاستنر جمعه ساعت یک بامداد پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کوین کاستنر، مری مک دانل، گراهام گرین و رادنی ای گرانت خواهیم دید: جان دنبار، افسر قهرمانی است که موجب پیروزی شمالی ها شده و به انتخاب خود به منطقه ای منتقل می شود که فاقد همه چیز است غیر از سرخ پوستان منطقه. او در آنجا کم کم با سرخپوست ها و راه و روش زندگی شان آشنا شده است.

فیلم تلویزیونی «تخت جمشید، سر روزولت» به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر جمعه ساعت ۱۳ پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: یک کارگردان مستند که نیمه ایرانی، نیمه آمریکایی است به دعوت یک جشنواره سینمایی به ایران می آید و فوت شدن دایی اش بهانه ای برای سر زدن به خانه قدیمی در شمال تهران می شود که ... .

آتیلا پسیانی، نازنین فراهانی، میلاد کیمرام و شاهین جعفری در فیلم تلویزیونی «تخت جمشید، سر روزولت» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «اسیر خاک» به کارگردانی دی ریس جمعه ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

این فیلم با بازی کری مولیگان و جیسون کلارک، درباره دو سربازی است که از جنگ بازگشته اند و قرار است در مزرعه ای کار کنند ولی به مرور درگیر مسئله نژادپرستی می شوند.

فیلم سینمایی «تیرانداز» به کارگردانی آنتونی فوکوآ جمعه ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی مارک والبرگ، دنی گلاور، ند بیتی، مایکل پنا، تاته داناوان، کیت مارا، رید سربجیا، مایک داپود و لوون هلم خواهیم دید: باب لی سواگر تیرانداز حرفه ای است که پس از مأموریتی در اتیوپی خود را بازنشسته کرده است. روزی سرهنگ آیزاک جانسن و مردی به نام جک پین برای کمک به او مراجعه می کنند. طبق نظر آنان ظرف دو هفته ی آینده کسی قصد ترور رئیس جمهور را دارد و از باب می خواهند که جلوی این ترور را بگیرد.

فیلم سینمایی «منطقه سبز» به کارگردانی پال گرین گریس جمعه ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی مت دیمون، گرگ کینر، برندن گلیسون، امی رایان، جیسون ایساکس و مایکل اونیل خواهید دید: نیروهای آمریکایی به بهانه دستیابی و نابودی سلاح های کشتار جمعی عراق به این کشور حمله کرده اند. افسر نیروهای ویژه، روی میلر سرپرستی عده ای از سربازان کارآزموده و حرفه ای را به عهده دارد تا سلاح های مزبور را هر چه سریعتر کشف و منهدم کنند. پس از مدتی جستجو و یافت نشدن هیچ گونه اسلحه ای به میلر خبر می رسد که موضوع سلاح های کشتار جمعی عراق دروغی بیشتر نبوده است.

شبکه کودک

فیلم سینمایی «دزد عروسک ها» به کارگردانی محمدرضا هنرمند پنج‌شنبه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: مادر لیلا و بهرام قرار است با گرفتن وام مسکن و خریداری یک خانه بچه هایش را از دردسرهای صاحب خانه شان، خورخور، نجات دهد. اما عجوزه که بیرون از شهر زندگی می کند و نمی خواهد آن ها روی آرامش به خود ببینند، پسرش،‌ گنجو را وادار می سازد تا پول آن ها را برباید. بچه ها تصمیم می گیرند با فروش عروسک های خود پول خانه را فراهم کنند،‌ اما گنجو پیش دستی می کند و عروسک ها را هم می رباید. لیلا و بهرام در تعقیب او به خانه عجوزه می رسند،‌ اما به دست گنجو گرفتار می شوند. عروسک ها به کمک لیلا و بهرام می شتابند و ...

آزیتا حاجیان، رسول نجفیان، مهراوه شریفی نیا، منوچهر آذری، اکبر عبدی و آزیتا لاچینی در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت جمعه ساعت ۱۴ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: چهار کودک که پدرانشان در یک کارخانه‌ی تولید لوازم‌التحریرِ به عنوان کارگر کار می‌کنند متوجه وجود عده‌ای قاچاقچی می‌شوند که باعث شده‌اند کارخانه ورشکست شده و به تعطیلی کشیده شود. بچه‌ها تصمیم می‌گیرند قاچاقچیان را گیر انداخته و از بی‌کاری پدرانشان جلوگیری کنند که ...

برزو ارجمند، بهنوش بختیاری و بیژن بنفشه‌خواه در فیلم تلویزیونی «قهرمانان کوچک» بازی کرده اند.

شبکه امید

فیلم سینمایی «سرانجام آقای ایپ» به کارگردانی ویلسون ییپ امروز ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دانی ین، اسکات ادکینز، دنی چان و وندا مارگراف خواهید دید: ایپ من استاد بزرگ کونگفو به بیماری سرطان سر و گردن مبتلا شده است و درمان خاصی هم برای او وجود ندارد. اما آنچه سبب دل مشغولی و نگرانی ایپ من می شود، سبکسری و پرخاشگری پسر نوجوانش (جین) است. ایپ من تصمیم می گیرد پسرش را برای ادامۀ تحصیل به آمریکا بفرستد تا بلکه بعد مسافت و سختگیری محیط های آموزشی، پسر نوجوان را بر سر عقل آورد. ایپ من همزمان با مسابقۀ شاگردش بروسلی وارد سانفرانسیسکو می شود و ...

فیلم سینمایی «کاپیتان دندان خنجری و الماس درخشان» به کارگردانی راسموس اِی. سیورتسن و ماریت موم آونه جمعه ساعت ۱۷ وو ۳۰ دقیقه پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: کاپیتان سابرتوث از یک طرف و پادشاه و ملکه از طرف دیگر به دنبال دستیابی به الماس جادویی برای برآوردن آرزوهایشان هستند. در این بین دو برادر که از داشتن همدیگر اطلاعی ندارند هر کدام در یک طرف داستان درگیر الماس و پیدا کردن آن می شوند. تا اینکه این دو در یک جا به هم می رسند و در آن جا زمانی که همه به دنبال برآوردن آرزوهای خود هستند، یکی از برادرها آرزو می کند که الماس جادویی نیرویش را از دست بدهد تا ...

شبکه افق

فیلم سینمایی «راه خانه» به کارگردانی ژانگ ییمو جمعه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جانگ زئی، سون هونگ‌لی، یولین ژائو و هائو ژنگ خواهیم دید: لو یوشنگ برای مراسم تدفین پدر خود به دهکده زادگاه خود در شمال چین بازمی گردد. پدر او معلم مدرسه دهکده بود. مادر سالخورده او اصرار می کند که مراسم سنتی تدفین باید اجرا شود که مسافتی طولانی را تا دهکده باید با پای پیاده جسد را به دهکده بیاورند. او این واقعیت را نادیده می گیرد که زمان تغییر بسیاری کرده است و از طرفی زمستان است و این کار بسیار سخت است و ...

فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی امیر داسارگر جمعه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

این فیلم ماجراجویانه، روایتگر داستان سه نوجوان است. محمدمهدی و دوستانش برای مسابقه پهپادها آماده می‌شوند. آن‌ها با تلاش خود هواپیمایی بدون سرنشین ساخته‌اند که با کنترل از راه دور هدایت می‌شود. این مسابقه برای آن‌ها بسیار مهم است و هر روز تمرین می‌کنند تا پیروز میدان باشند اما در یکی از این تمرین‌ها، هواپیمای آن‌ها به منطقه‌ای ناشناخته سقوط می‌کند. منطقه‌ای که عده‌ای با تفنگ‌های شکاری‌شان آن‌جا را قرق کرده‌اند و ادعا می‌کنند یوزهای ایرانی در آن بخش رفت‌وآمد دارند اما ...

هادی حجازی فر، محمد فیلی، بهار نوحیان، متین پاکزاد، متین کرمانی و علیرضا اکبری در فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» بازی کرده اند.

شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

فیلم تلویزیونی «فرشتگان قصاب» به کارگردانی سهیل سلیمی جمعه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار