گوناگون

توضیحات شهاب حسینی درباره تاسیس شرکت فیلم‌سازی در آمریکا

پارسینه: شهاب حسینی درباره اخباری درباره تاسیس شرکت فیلمسازی در آمریکا توضیحاتی منتشر کرد.

چندی پیش خبر تاسیس شرکت فیلمسازی شهاب حسینی در آمریکا منتشر شد. این بازیگر درباره این خبر توضیح داد: «پیرو خبری که در خصوص فعالیت‌های اخیر بنده منتشر شده لازم دیدم توضیح مختصری به محضر شما تقدیم کنم. در پى فعالیتی که از دو سال پیش آغاز کردم به لطف الهی موفق به تاسیس شرکت فیلمسازی با نام ندای هفت آسمان شدم که هدفی جز کشف آثار و استعداد‌های جوان را در حیطه‌های مختلف نمایشی اعم از تئاتر، سینما، فیلم‌های کوتاه، مستند، انیمیشن، دنبال نمیکند که در راستای هدفی است که همواره در جهت اهمیت به وجود منابع انسانی برای خود تعریف کردم و امیدوارم به یاری یگانه یار، موفق به این مهم شوم.

در عین حال این شرکت دارای خواهر دوقلویی در آمریکا است به نام seven skies entertainment که در راستای تولید آثار نمایشی در حوزه‌های مختلف آن با استخراج از منابع غنی فرهنگ و ادبیات ایران زمین به ثبت رسیده و تاسیس شده به این امید که جایگاهی برای ارائه غنای فرهنگی ادبیات و هنر ایران در بازار‌های جهانی باشد. این هدف جز با عشق خالصانه، تلاش صادقانه، و دعای خیر شما مردمی که همواره دلتون برای عزت و سربلندی این سرزمین میتپه در دسترس نخواهد بود.»

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  بععععله ماستمالی فرمودند بعد جناب سید شهاب الدین الحسینی شما با تماس و مماس مشکلی ندارید دیگه !!!!!! بعد تکلیف اون سریال بود شما ناجی مدار صفر درجه بودید چی شد این دفعه میخوای در آمریکا مدار صفر درجه ناجی گری بزنید و شیرجه در رودخانه می سی سی پی بزنید دیکه !!!! منتها مراقب باشید چون کم عمقه !!!!!!

 • شیرین صفوی

  صدور انقلاب با مخلفات و ملزومات !!!!!!!

 • شیرین صفوی

  عذر بدتر از گناه توجیه است !!!!!!

 • ناشناس

  ببینید بازیگران چقدر درآمد دارن که طرف هم داره خرج زن و بچه میکشه تو ایران هم‌ شرکت فیلمسازی زده تو ایران بازم مازاد داره برای شرکت زدن تو آمریکا . مگه شرکت فیلمسازی زدن تو آمریکا الکیه یا کم پول میخواد ؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار