گوناگون

طرز تهیه خوراک کدو سبز لهستانی، یک غذای رژیمی خوشمزه

طرز تهیه خوراک کدو سبز لهستانی، یک غذای رژیمی خوشمزه

پارسینه: خوراک کدو سبز لهستانی یکی از انواع خوراک‌های سبک و تابستانی است که با مواد ساده‌ای تهیه می‌شود.

خوراک کدو سبز لهستانی یکی از انواع خوراک‌های سبک و تابستانی است که با مواد ساده‌ای تهیه می‌شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک کدو سبز لهستانی در ادامه با ما همراه باشید.

طرز تهیه خوراک کدو سبز لهستانی، یک غذای رژیمی خوشمزه

طرز تهیه خوراک کدو سبز لهستانی

مرحله اول

برای تهیه خوراک کدو سبز لهستانی خوشمزه در ابتدای کار کدو سبز‌ها را شسته و با دندانه‌های درشت رنده، رنده می‌کنیم، سپس درون آبکش می‌ریزیم و مقداری نمک به آن اضافه کرده و مخلوط می‌کنیم.

مرحله دوم

حالا اجازه می‌دهیم کدو سبز به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه درون آبکش بماند تا آب اضافی اش کاملا خارج شود. در ادامه پیاز را به صورت ریز خرد کرده، سپس یک تابه مناسب روی حرارت ملایم قرار می‌دهیم.

مرحله سوم

در این مرحله کره را به تابه اضافه کرده، سپس پیاز خرد شده را می‌افزاییم و تفت می‌دهیم تا پیاز نرم و شیشه‌ای شود. در ادامه آرد را به تابه اضافه کرده و به تفت دادن ادامه می‌دهیم تا بوی خامی آن گرفته شود.

مرحله چهارم

در ادامه شیر را کم کم به تابه اضافه کرده و به صورت مداوم و به خوبی هم می‌زنیم تا مایه یکدست شود، سپس کدو سبز را به تابه اضافه کرده و به مدت ۷ الی ۸ دقیقه اجازه می‌دهیم کدو سبز کاملا پخته شود.

مرحله پنجم

پس از گذشت این زمان خامه صبحانه را با سرکه مخلوط کرده و به تابه می‌افزاییم، سپس مقداری نمک و فلفل سیاه اضافه کرده و به خوبی هم می‌زنیم و پس از گذشت ۲ دقیقه تابه را از روی حرارت کنار می‌گذاریم.

مرحله ششم

در این مرحله خوراک کدو سبز را درون ظرف مورد نظرمان ریخته و به دلخواه با شوید تازه تزیین می‌کنیم. در نهایت می‌توانید از خوراک کدو سبز به عنوان یک غذای سبک یا دورچین سایر غذا‌ها استفاده کنید. نوش جان.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار