گوناگون

فروش اشک‌های خواننده زن!

فروش اشک‌های خواننده زن!

پارسینه: خواننده جوان زن در آمریکا به بهانه بالاتر بردن فروش آلبومی که به تازگی روانه بازار کرده، دست به یک رفتار انتحاری و بی سابقه زد.

در حالی که بسیاری در جامعه آمریکا رفتار این خواننده تازه کار را به دلیل سوء استفاده از احساسات طرفدارانش تقبیح کرده و معتقدند او به دنبال پارو کردن پول با این حربه است، سایت صدای آمریکا با ابتکاری خواندن این رفتار نوشت: نوآ سایرس به بهانه انتشار این مجموعه، در اقدامی نامتعارف تعدای از اشک‌های چشم خود را نیز برای فروش عرضه کرد. او ۱۲ قطره اشک خود را در ظرف شیشه‌ای کوچکی ریخت تا از طریق سایت اینترنتی یک برند مشهور پوشاک فروخته شود.

قیمت پایه برای این لوله اشک ۱۲ هزار دلار است، ولی پیش بینی می‌شود طرفداران این خواننده آمریکایی بهای به مراتب بیشتری برای آن بپردازند. آن‌ها تنها ۴۸ ساعت فرصت دارند تا اشک‌های هنرمند محبوب خود را در این حراج خریداری کنند.

به گفته مدیر هنری این خواننده، آلبوم جدید را با قلبی شکسته ضبط کرده است و غم و اندوهش را می‌توان در ترانه‌ها حس کرد. اشاره مدیر هنری به قلب شکسته او در رابطه با "خیانت لیل زان خواننده جوان مرد است" که وی را سرکار گذاشته است.

نوآ سایرس دوست پسرش را به خیانت متهم کرد. اینکه نوا سایرس انتظار نداشته دوست پسرش به او خیانت نکند خیلی عجیب است چرا که "لیل زان" دقیقا در همان چارچوبی عمل کرده که پیش از او بسیاری از سلبریتی‌ها و به تبع آن افراد جامعه غربی رفتار می‌کنند. این رفتار‌ها از زمانی که ازدواج‌ها از شکل رسمی و قانونی درآمده و به شکل ازدواج سپید درآمده، بطور فزاینده‌ای در حال افزایش است.

این دست سرگرمی ها بین مردم آمریکا رایج و سر آن‌ها به این مسایل گرم است، از خرید دندان کرم خورده جک لندن، تا لباس زیر ملکه ویکتوریا در فهرست سبد خرید مردمانی است که حاضرند برای آن‌ها هزاران دلار پول بپردازند.

حکایت این دست بازارگرمی‌ها که بر اساس سادگی برخی افراد استوار است، یادآور یک ضرب المثل انگلیسی است که می‌گوید: احمق و پولش، زود از هم جدا می‌شوند. نوآ سایرس ۱۸ ساله خواهر «مایلی سایرس» خواننده مشهور آمریکایی است و تاکنون در چند سریال تلویزیونی و فیلم سینمایی هم بازی کرده است.

منبع: رکنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار