گوناگون

خبر خوش و غافلگیر کننده پروژه تپ سواپ برای کاربران

خبر خوش و غافلگیر کننده پروژه تپ سواپ برای کاربران

پروژه Tapswap تخصیص سکه های رایگان به کاربران را به زودی متوقف می کند.

به گزارش پارسینه ، Tapswap یک بازی پرکاربرد ماینینگ برای کسب درآمد در بلاک چین TON، توزیع توکن خود را برای کاربران به حالت تعلیق درآورده است. امری که باعث شده است تا بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی از لیست شدن پروژه تپ سواپ صحبت کنند.

این تصمیم توسط جان رابین، رئیس ارتباطات Tapswap اعلام شد

این بازی بر بستر تلگرام که در ۱۵ فوریه ۲۰۲۴ راه اندازی شد، بیش از ۵۰ میلیون کاربر را در سراسر جهان جذب کرده است، از جمله بسیاری از آنها در نیجریه هستند که برای کسب توکن از طریق ربات تلگرام Tapswap، روی صفحه نمایش تلفن خود ضربه می زنند.

رابین با تاکید بر تعهد پلتفرم به حفظ پایگاه کاربری خود گفت: "راه اندازی توکن تا اول جولای به تعویق افتاد. تاریخ جدید اعلام خواهد شد." ما بخش قابل توجهی از توکن ها را به جامعه اختصاص خواهیم داد تا ماینرها را حفظ کنیم. ما می خواهیم همه شما بخشی از انجمن Tapswap باشید.

رابین بر اهمیت یک ایردراپ توکن عادلانه تاکید کرد و گفت: «ما به یک ایردراپ توکن نیاز داشتیم تا برای همه ما برد-برد باشد. ما با صرافی ها و پلتفرم های زیادی ارتباط برقرار کرده ایم.»

او همچنین به نگرانی‌های مربوط به سوء استفاده از سیستم اشاره کرد و هشدار داد که «هر کسی که از سیستم برای ضربه زدن و دستکاری بازی سوء استفاده کند، ممنوع خواهد شد" و از کاربران واقعی خواست تا زمانی که اعضای انجمن بررسی‌های پیشینه را انجام می‌دهند صبور باشند.

در مورد فرآیند استخراج، رابین توضیح داد: «فقط برنامه را باز کنید و روی آن ضربه بزنید. که به شما سکه می دهد. هرچه بیشتر ضربه بزنید و ارتقاهای بیشتری انجام دهید، وقتی توکن‌ها را نهایی کنیم، شما سهم بیشتری خواهید داشت»

پیشتر گزینه تقویت کننده ایجاد شده بود که به کاربران امکان می داد درآمد خود را افزایش دهند. رابین در این باره خاطرنشان کرد: «ما سریع‌تر از آنچه فکر می‌کردیم رشد کرده‌ایم و برای توسعه بیشتر برنامه بازی، یک ویژگی پولی را برای سرمایه‌گذاری آن‌ها معرفی کردیم، اما برای کاربران اجباری نبود.

ویژگی محدود اهدای x2، طراحی شده برای کمک به کاربران جدید برای رقابت با پذیرندگان قبلی، اکنون متوقف شده است. «این پلتفرمی بود که به افرادی که اخیراً به آن پیوستند اجازه می داد با افرادی که زودتر شروع کرده بودند رقابت کنند. این اهدای x2 در حال حاضر از بین رفته است، اما ما مشتاقانه منتظریم تا از پولی که از آن به دست آورده ایم برای بهبود بازی در آینده استفاده کنیم»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار