گوناگون

عکس لو رفته از پشت صحنه پایتخت ۷

عکس لو رفته از پشت صحنه پایتخت 7

عکسی لو رفته از بازیگران سریال پایتخت در فضای مجازی دست به دست می شود که وضعیت بهرام افشاری برای حضور در فصل هفتم را قوت بخشیده است.

چندی پیش خبرهایی از عدم حضور بهرام افشاری در فصل هفتم سریال پرمخاطب پایتخت در رسانه‌ها منتشر شد که با واکنش بسیاری از کاربران همراه بود اما امروز خبر خوشی برای طرفداران پایتخت منتشرشد و یک عکس از بهرام افشاری کنار هنرمندان پایتخت لو رفت که نشان می دهد آقای بازیگر به جمع بازیگران فصل جدید این سریال پیوسته است. در ادامه این بخش از نمناک عکس دسته جمعی بازیگران سریال پایتخت 7 را مشاهده خواهید کرد.

انتشار تصویری از بهرام افشاری در کنار محسن تنابنده، احمد مهرانفر و هومن حاجی عبداللهی در پیج رسمی سریال «پایتخت» خبر از حضور این بازیگر در فصل هفتم و بازگشت او به جمع پایتخی ها داد.پیش از این گفته میشد بهرام افشاری به علت حضور در پروژه های دیگری در پایتخت 7 حضور نخواهد داشت.

هومن حاج عبداللهی بازیگر نقش رحمت پایتخت در حساب توییتر (X) خود در واکنش به عکسی که صفحه رسمی پایتخت بدون شرح منتشر کرد نوشت:

    جای شما خالی، عصری داشتیم چایی میخوردیم و گپ میزدیم. شوخی شوخی یه عکس هم گرفتن، ولی عمرا فکر میکردیم بیاد بیرون و تکمیلی ماجرا اینکه بهرام جون هم شکر خدا هماهنگ شد و به ما اضافه شد.

پایتخت-7

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار