گوناگون

شهاب حسینی دوباره پدر شد

 شهاب حسینی دوباره پدر شد

شهاب حسینی (بازیگر ۵۰ساله) بعد از جدایی از همسرش پریچهر قنبری در سال ۱۴۰۱ با ساناز ارجمند ازدواج کرد. در همین باره برخی صفحات اینستاگرامی خبر از پدر شدن این بازیگر مطرح سینمای ایران برای سومین بار می‌دهند.

برترین‌ها نوشت: شهاب حسینی (بازیگر ۵۰ساله) بعد از جدایی از همسرش پریچهر قنبری در سال ۱۴۰۱ با ساناز ارجمند ازدواج کرد. در همین باره برخی صفحات اینستاگرامی خبر از پدر شدن این بازیگر مطرح سینمای ایران برای سومین بار می‌دهند. او از ازدواج اول خود صاحب دو فرزند است.

شهاب حسینی که پیش از آن یک بار ازدواج ناموفق را تجربه کرده بود، بعد از مدتی آشنایی با ساناز ارجمند، در سال ۱۳۹۸ با او ازدواج کرد. این ازدواج حواشی و صحبت‌های زیادی را به همراه داشت، چرا که اختلاف سنی قابل توجه این دو (۱۷ سال) مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

با وجود حواشی، به نظر می‌رسد زندگی مشترک ساناز ارجمند و شهاب حسینی به خوبی رقم خورده است. این دو در کنار یکدیگر در زمینه‌های مختلف هنری فعال هستند و ساناز ارجمند در برخی از پروژه‌های همسرش نیز به عنوان عکاس و فیلمبردار حضور داشته است.

نکاتی جالب درباره ساناز ارجمند:

او فارغ‌التحصیل رشته گرافیک است و علاوه بر عکاسی و فیلمبرداری، به نقاشی و طراحی نیز علاقه دارد.

معتقد به زندگی ساده و بدون تجملات است و به گفته‌ی خودش، عاشق سفر و تجربه‌ی فرهنگ‌های مختلف است.

ازدواج با شهاب حسینی، او را به یکی از چهره‌های شناخته شده در ایران تبدیل کرده است، با این حال او سعی می‌کند تا حریم خصوصی خود را حفظ کند.

در پایان، می‌توان گفت که ساناز ارجمند، زنی مستقل، خلاق و با پشتکار است که در مسیر رسیدن به اهدافش تلاش کرده و به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته است. ازدواج او با شهاب حسینی، نام او را در رسانه‌ها بیشتر مطرح کرد، اما بدون شک، او فارغ از این شهرت، جایگاه خود را در عرصه‌ی هنر و به خصوص عکاسی و فیلمبرداری تثبیت کرده است.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار