گوناگون

کارگردان نوروز در سیفژ؛

سهیل موفق به سیفژ پیوست

سهیل موفق به سیفژ پیوست

سهیل موفق کارگردان سینما که در حیطه کودک و خانواده ساخت آثاری همچون: پاستاریونی و شکلاتی را در کارنامه خود دارد و هم اکنون نیز فیلم سینمایی نوروز را بر پرده سینما دارد به عضویت سیفژ درآمد.

به گزارش پارسینه و به نقل از مهر، سهیل موفق کارگردان سینما که پیش از این آثار «پاستاریونی» و «شکلاتی» را در حوزه نوجوان ساخته است و هم اکنون نیز فیلم سینمایی «نوروز» را بر پرده سینما دارد، به عضویت سیفژ درآمد.

سیفژ (CIFEJ) اولین‌بار در سال ۱۹۵۵ تحت نظارت یونسکو در بروکسل تاسیس شد و هدف اصلی آن ترویج تولید فیلم ها و رسانه‌های دیداری و شنیداری با تنوع فرهنگی، هنری، آموزشی، آموزنده و در عین حال سرگرم کننده به‌ویژه برای کودکان و جوانان است. سیفژ از طریق چنین آثاری و همچنین ارایه آموزش گروهی، آنها را تشویق می‌کند تا به حقوق خود و دیگران احترام بگذارند، به تنوع فرهنگی احترام بگذارند، در برابر تفاوت‌های نژادی، زبانی و مذهبی مدارا کنند. بنابراین تفاهم را در میان ملت‌ها توسعه می‌دهد.

«نوروز» آخرین اثر سهیل موفق در حوزه کودک و خانواده با محوریت موضوع نوروز باستانی با هنرمندی علی نصیریان، شبنم مقدمی، مهدی هاشمی، افشین هاشمی، مهتاب ثروتی، علی بوراک جیلان و علیرضا آرا محسوب می‌شود که هم اکنون بر پرده سینما است.

IMG_3731-2

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار