گوناگون

سرلشکر سلامی: هدف ما این است که ایرانی قوی و اسلامی بسازیم

سرلشکر سلامی: هدف ما این است که ایرانی قوی و اسلامی بسازیم

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما در جست و جوی ساخت یک ایران قوی بر اساس مکتب اسلام هستیم و این ایران قوی در ترکیب با اسلام، صفحات یک تمدن بزرگ را رقم خواهد زد، بنابراین هدف ما این است که یک ایران قوی و اسلامی بسازیم.

 سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه، ۱۱ دی ماه) در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و جشنواره تجلیل از برگزیدگان دانش و پژوهش سپاه که در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: در ایام شهادت سردار جاودان و فراموش نشدنی تاریخ انقلاب سردار سلیمانی و ایام شهادت سردار سید رضی موسوی هستیم. ما همه میدانیم که یک جهان افکار و اندیشه‌ها و یک جهان واقعیت‌ها داریم، جهان واقعیت‌ها بر اساس جهان اندیشه‌ها و ذهن‌ها ساخته می‌شوند، چون هیچ واقعیتی نیست در بیرون که معادل آن در ذهن ساخته نشود، شما این را به خوبی می‌بیند.

 

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: ما در جست و جوی ساخت یک ایران قوی بر اساس مکتب اسلام هستیم و این ایران قوی در ترکیب با اسلام، صفحات یک تمدن بزرگ را رقم خواهد زد، بنابراین هدف ما این است که یک ایران قوی و اسلامی بسازیم.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: تاریخ رویداد‌ها و حوادث بزرگ نشان داده که ایران با اسلام قوی می‌شود. ایران در ترکیب با اسلام به یک قدرت بزرگ تبدیل می‌شود. ایران قوی یعنی ایران رشید و پیشرفته. ایرانی که به فناوری جدید دست یافته باشد نه مصرف کننده صرف علوم و دانش‌هایی باشد که در سرزمین‌های دیگر متولد می‌شود و بعد به ما منتقل می‌شود. این برای ما جز اهداف نیست. مصرف کننده صرف بودن برای ما قابل قبول نیسفارس: سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه، ۱۱ دی ماه) در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و جشنواره تجلیل از برگزیدگان دانش و پژوهش سپاه که در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: در ایام شهادت سردار جاودان و فراموش نشدنی تاریخ انقلاب سردار سلیمانی و ایام شهادت سردار سید رضی موسوی هستیم. ما همه میدانیم که یک جهان افکار و اندیشه‌ها و یک جهان واقعیت‌ها داریم، جهان واقعیت‌ها بر اساس جهان اندیشه‌ها و ذهن‌ها ساخته می‌شوند، چون هیچ واقعیتی نیست در بیرون که معادل آن در ذهن ساخته نشود، شما این را به خوبی می‌بیند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار