گوناگون

زاکانی به پزشکیان پیام داد +عکس

زاکانی به پزشکیان پیام داد +عکس

شهردار تهران در پیامی از ارائه برنامه‌های خود به رئیس جمهور منتخب خبر داد.

پارسینه: «علیرضا زاکانی» کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در پیامی انتخاب «مسعود پزشکیان» به عنوان رئیس‌جمهوری منتخب مردم ایران را تبریک گفت.

«علیرضا زاکانی» کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، پس از انتخاب «مسعود پزشکیان» به عنوان رئیس‌جمهوری منتخب مردم ایران، در پیامی به او نوشت: «اکنون که به مدد الهی و با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با مشارکت شکوهمند مردم عزیز ایران، در انتخابات ریاست جمهوری برگ زرین دیگری در تاریخ مردم سالاری دینی رقم خورد، شکرگزار درگاه الهی و سپاسگزار هموطنان عزیز هستم که به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی پاسخ مثبت دادند و ولایتمداری خود را باردیگر به اثبات رساندند.»

زاکانی در ادامه، با تبریک به «مسعود پزشکیان» برای کسب اعتماد اکثریت مردم به عنوان رئیس‌جمهور همه مردم ایران، برای پزشکیان آرزوی توفیق و موفقیت درخدمت به مردم را خواستار شد.

شهردار تهران تاکید کرد: «پس از پایان رقابت‌ها، همه تلاش‌ها باید در راستای خدمت به مردم باشد و با توجه به نقش قوه مجریه در این خصوص، بنده نیز وظیفه خود می‌دانم با همکاری همه جانبه، راه خدمت به مردم عزیز را هموار کنم.»

زاکانی همچنین افزود: «براساس اصول و مبانی انقلابی و در راستایی خدمت بی‌منت به مردم عزیز کشورم، برای تداوم راه ابراهیم رئیسی، پا به عرصه انتخابات نهادم و به عنوان عضوی از جبهه انقلاب تلاش کردم با رقابت بر اساس کارنامه و برنامه‌ای مشخص در این فضا که الزامات خود را دارد، حضوری مفید وموثر داشته باشم.»

شهردار تهران تاکید کرد: «اینک تمام برنامه‌هایم را که با پشتوانه جمع بزرگی از نخبگان نگاشته شده است به رئیس جمهور منتخب تقدیم می‌کنم و با علم به سنگینی بار دولت، توقع دارم رئیس جمهور منتخب با انتخاب کابینه‌ای قوی و توانمند، معتقد و مومن به مبانی انقلاب، پر کار و پر تلاش و دارای برنامه و نقشه راهی عالمانه، راه خدمت به مردم را پیش گرفته تا گره از مشکلات مردم گشوده شده و راه رسیدن به قله‌های امید و افتخار و پیشرفت و آبادانی ایران سربلند هموار گردد. ان‌شاء‌الله.»

«مسعود پزشکیان» با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رأی، از مجموع ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رأی، به عنوان چهاردهمین رئیس‌جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

216509_924

منبع: اطلاعات

ارسال نظر

 • س

  نترکی از حسادت ...

 • شیرین صفوی

  ریاست جمهوری بایدن دو را تبریک عرض مینماییییییییم !!!!!! سخنرانی دیروز ایشان در حرم امام راداشته باشید خدا بخیر بیاره سخنرانی ایشان را در مجمع سازمان ملل امسال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار