گوناگون

پیش‌بینی همتی از پیروز انتخابات ۱۴۰۳

پیش‌بینی همتی از پیروز انتخابات ۱۴۰۳

عبدالناصر همتی در گفتگویی اختصاصی با خبرآنلاین به سوالاتی درخصوص افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین، برخی شنیده ‌ها حاکی از آن است که مشارکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تا این لحظه در مقایسه با میزان مشارکت در روز ۸ تیر در همین بازه زمانی افزایش یافته است.

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پاسخ به این سوال که «افزایش مشارکت به نفع کدام یک از داوطلبین خواهد بود؟» به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: «به نفع ملت ایران و ایران،گفتن از کاندیدای خاصی پای صندوق تخلف قانون است اما تصور می‌کنم انتخاب مردم ایران توسعه و پیشرفت کشور است.»

عبدالناصر همتی، رئیس اسبق کل بانک مرکزی، اما از جمله افرادی است که بر این باور است افزایش میزان مشارکت به نفع پزشکیان خواهد بود.

او در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین بیان کرد: «میزان مشارکت در دور دوم انتخابات هنوز حدود ۳۰ درصد با انتخابات دور اول فاصله دارد.»

امیدوارم اتفاق مهمی در کشور ما رقم بخورد

عبدالناصر همتی، رئیس اسبق کل بانک مرکزی و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، به خبرگازری خبرآنلاین گفت: بنابر اطلاعاتی که دارم مشارکت بهتر شده، نسبت به همین لحظه در دور قبل اگر اشتباه نکرده باشم، ۲۵ تا ۳۰ درصدی مشارکت افزایش پیدا کرده است. اگر این روند تا پایان شب ادامه پیدا کند، امیدوارم اتفاق مهمی در کشور ما رقم بخورد.

ان‌شاءالله فردا روز خوبی برای مردم عزیزمان باشد

وی ادامه داد: در هر صورت دو دیدگاه متفاوت مقابل هم قرار دارند، یک دیدگاه به‌دنبال تعامل، آزادی ،اقتصاد رقابتی، رفاه و آسایش مردم است و دیدگاه دیگر براساس آنچه خودشان می‌گویند مخالف این نظر می‌دهد. من امیدوار هستم مردم حضور پیدا کنند.

این کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ تاکید کرد: هر اندازه از آن ۶۰ درصد به این ۴۰ درصد بیایند، مطمئنا شانس تحول درکشور افزایش پیدا می‌کند. من خیلی خوش‌بین هستم ان‌شاءالله فردا روز خوبی برای مردم عزیزمان باشد.

همتی در پاسخ به این سوال که «افزایش مشارکت به نفع کدام یک از داوطلبین خواهد بود؟» گفت: می‌گویند اگر بگوییم تبلیغ می‌شود اما حتما به نفع پزشکیان است و آن ۶۰ درصد حتما به نفع ایشان رأی می‌دهند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار