گوناگون

درخواست پلیس از تهرانی‌ها درباره پارک کردن خودرو در روز انتخابات

درخواست پلیس از تهرانی‌ها درباره پارک کردن خودرو در روز انتخابات

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از توقفات دوبله در اطراف شعب اخذ رای خودداری شود.

به گزارش مهر،سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ جهت تسهیل تردد در معابر اطراف شعب در رفت و آمد اخذ رأی در دور دوم پایتخت ریاست جمهوری حضوری پررنگ دارند و با توقفات صحیح و مناسب، نظم و انضباط را در معابر گسترش می‌دهند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از حضور فعال تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در اطراف شعب اخذ رأی در دومین دور از انتخابات ریاست جمهوری در معابر پایتخت خبر داد و از شهروندان خواست که از توقف دوبله و ساکن در اطراف این مراکز خودداری کنند.

بزرگ سرهنگ فیروز کشیر درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ جهت برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در شهر تهران گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ جهت تأمین نظم عبور و مرور و روان سازی ترافیک در اطراف مراکز اخذ رأی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تمهیدات ویژه اتخاذ کرده است که همراهی شهروندان را با پلیس می‌طلبد.

سرهنگ کشیر بیان داشت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ امروز نیز همچون دفعات قبل از ساعاتی قبل از شروع دور دوم رأی‌گیری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در اطراف این شعب و مراکز پر تردد اخذ رأی مستقر و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند.

وی با بیان اینکه اینکه استقرار مأموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رأی‌گیری در این دوره نیز ادامه خواهد داشت، افزود: حتماً شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رأی در محل زندگی و محل کار خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رأی را دارند، حتماً توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به‌طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ، در پایان از همراهی و همکاری شهروندان تهرانی با پلیس راهور تهران بزرگ در ایجاد معابری منظم به خصوص در اطراف شعب اخذ رأی در معابر پایتخت تقدیر و تشکر کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار