گوناگون

انتقاد تند و تیز رئیس ستاد پزشکیان از بیانیه قالیباف

انتقاد تند و تیز رئیس ستاد پزشکیان از بیانیه قالیباف

رئیس ستاد پزشکیان گفت: آقای جلیلی سابقه اجرایی‌اش صفر است اما در کارشکنی سابقه اش درخشان است. اف ای تی اف که نگذاشتند در کشور اجرا شود یکی عوامل عمده اش جلیلی ست؛ قطعنامه هایی که علیه ایران صادر شد یک پایش جلیلی است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین، چند ساعت بعد از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم در دور اول و راهیابی مسعود پزشکیان و سعید جلیلی به دور دوم انتخابات، علی عبدالعلی‌زاده رئیس ستاد این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری نشست خبری در خبرگزاری ایرنا برگزار کرد.

اهم اظهارات رئیس ستاد پزشکیان را به نقل از خبرگزاری ها و سایت ها بخوانید؛

*{ در پاسخ به سؤالی در خصوص بیانیه قالیباف در حمایت از جلیلی و اینکه در این بیانیه آمده است نگذاریم اصلاح‌طلبان بر سر کار بیایند}: این راه و رسم اداره کشور نیست. وقتی مردم‌ حق انتخاب دارند، تو یک رأی هستی. نمی‌گذارم، به معنای گردن کلفتی و توهین به مردم‌ است.

*اصلاحات جرمش چیست؟! اصلاحات با افتخار از دولت‌ آقای خاتمی شروع شد و هشت سال بهترین دولت‌ بعد از انقلاب است نظر اقتصادی و سیاسی بود. اینها می‌ترسند اصلاح‌طلبان پاکدستی و پاکدامنی را بیاورند.

*دولت‌ روحانی آبرومندانه برجامی تهیه کرد که برد - برد بود. شما با نامردی برجام را در چاه انداختید تا بگویید مقصر روحانی است. شما نمی‌توانید برجام را برگردانید و جرأت و جسارت مذاکره با خارجی‌ها را ندارید. به چه حقی منافع ملی ایران را له می‌کنید تا در قدرت‌ بمانید.

*اگر می خواهیم آینده کشورمان را تعیین کنیم باید به تشریح عملکرد دو نامزد اقدام کنیم که مردم بدانند به چه کسی رای میدهند؛ 20 سال دیگر براساس رای امروز چه اتفاقی خواهد افتاد.

*آقای جلیلی سابقه اجرایی‌اش صفر است اما در کارشکنی سابقه اش درخشان است. اف ای تی اف که نگذاشتند در کشور اجرا شود یکی عوامل عمده اش جلیلی ست؛ قطعنامه هایی که علیه ایران صادر شد یک پایش جلیلی است.

*مدیری که نمی تواند دلال را کنترل کند چگونه می خواهد دولت را اداره کند؟

*آقای پزشکیان یک عنصر کاملا اجرایی است.

*در انتخابات برخی کاندیدها میشوند ضد عملکرد خود و خلاف آنچه می گویند عمل می کنند. از آزادی می گویند درحالی که می گویند میخواهیم وضع موجود را ادامه دهیم؛ اما وضع موجود یعنی بسته بودن روزنامه ها،بسته بودن رسانه ها و سانسور شدید.

*وضع موجود یعنی دخالت در زندگی عادی مردم.

 

ارسال نظر

 • ناشناس

  آفرین ومرحبا

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار