گوناگون

سخنگوی وزارت امور خارجه:

هیچ خللی در پیشرفت کشور ایجاد نخواهد شد

هیچ خللی در پیشرفت کشور ایجاد نخواهد شد

کنعانی بیان کرد: قطعاً در حرکت روبه‌پیش و پرشتاب جمهوری اسلامی ایران و تعاملات و همکاری‌های سازنده دولت جمهوری اسلامی با کشورها و جامعه جهانی خللی ایجاد نخواهد شد.

تسنیم نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه در جمع خبرنگاران در مراسم تشییع شهید حسین امیرعبداللهیان در محل وزارت امور خارجه گفت: قطعاً فقدان دکتر حسین امیرعبداللهیان یک ضایعه برای دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران است، اما جمهوری اسلامی ایران، نظام مبتنی بر نهادها و رویکردهای اساسی در حوزه روابط و سیاست خارجی برآمده از اندیشه‌ها و آرمان‌های امام، رویکرد اصولی مقام معظم رهبری و اصول اساسی در قانون اساسی است.

به‌رغم فقدان دکتر امیرعبداللهیان اما در حرکت پرشتاب جمهوری اسلامی در حوزه سیاست خارجی و روابط بین‌الملل اطمینان می‌دهیم که هیچ خللی ایجاد نخواهد شد.

نظام جمهوری اسلامی نظام مقتدر و نظام توانمندی است، میزان‌ مشارکت کشورهای مختلف در سطوح عالی در مراسم‌ تجلیل از جناب آقای دکتر سید ابراهیم رییسی رییس جمهور فقید و دکتر حسین  امیرعبداللهیان از جغرافیای مختلف جهان و کثرت پیام‌های تسلیت و همدردی که ارسال شد برای مقام‌ معظم رهبری و دولت و ملت ایران نشان‌دهنده جایگاه برجسته ایران در نظام بین‌المللی است.

فلذا قطعاً در حرکت روبه‌پیش و پرشتاب جمهوری اسلامی ایران و تعاملات و همکاری‌های سازنده دولت جمهوری اسلامی با کشورها و جامعه جهانی خللی ایجاد نخواهد شد.

 

 

ارسال نظر

 • کنعانی

  چه رویی داری که از پیشرفت حرف می زنی. مردک فقط یک قلم حوزه اقتصاد را نگاه کن، کدام پیشرفت؟ روز به روز بیشتر گسترش فقر. این پیشرفت کشور است؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار