گوناگون

وعده استاندار سیستان بعد از حمله تروریستی روز گذشته در سیب و سوران

وعده استاندار سیستان بعد از حمله تروریستی روز گذشته در سیب و سوران

استاندار سیستان و بلوچستان در واکنش به حمله تروریستی روز گذشته در این استان گفت: قطعا پیگیری موضوع تا شناسایی و برخورد قاطع با عاملان، مسببان و حامیان عوامل این حادثه تروریستی در دستور کار نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، استاندار سیستان و بلوچستان به اقدام تروریستی در مسیر مهرستان- سیب و سوران واکنش نشان داد.

در پیام محمد کرمی آمده است:

اقدام تروریستی عصر روز سه شنبه در مسیر مهرستان - سیب و سوران و حمله به ۲ خودروی انتظامی که منجر به شهادت پنج تن از نیروهای جان بر کف فراجا شد، در ادامه‌ توطئه‌های ابتر دشمنان برای مقابله با پیشرفت منطقه و انتقام‌گیری از مردم ایران به خاطر حمایت همه‌جانبه از آرمان قدس شریف انجام شده است.

اینجانب ضمن محکومیت قاطعانه اقدام تروریستی مزدوران رژیم صهیونیستی و دشمنان مردم شیعه و اهل سنت، شهادت پنج نیروی جان بر کف انتظامی شهیدان "محسن کمالی دوست، اسماعیل بزی اله ری، کاظم ملائی، حسین سردشتی بیرجندی و بهزاد بارانی" را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، عموم ملت ایران به خصوص مردم شهیدپرور سیستان و بلوچستان و بویژه خانواده‌های داغدار شهدای بزرگوار تبریک و تسلیت می‌گویم.

همچنین ضمن تسلیت به نیروهای خدوم انتظامی قطعا پیگیری موضوع تا شناسایی و برخورد قاطع با عاملان، مسببان و حامیان عوامل این حادثه تروریستی در دستور کار نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی خواهد بود.

در این درگیری محسن کمالی دوست، اسماعیل بزی الله ری ،کاظم ملائی، حسین سردشتی بیرجندی و بهزاد بارانی به شهادت رسیدند.

 

ارسال نظر

 • خلیج فارس

  راهکارها برای امنیت مردم ایران و امنیت منطقه ؛
  ۱؛ سقوط حکومت غیر قانونی طالبان و کمک به ایجاد یک حکومت ملی و مردمی در افغانستان
  ۲؛ بازگشت افغانها مقیم ایران به افغانستان
  ۳؛ سوت پایان تنش و اختلافات منطقه ای و جهانی
  ۴؛ دیوار کشی مرز ایران با افغانستان و پاکستان
  ۵؛ ساخت قرارگاههای مرزبانی مجهز به دوربین و پهباد
  ۶؛ تا زمانی که منطقه در تنش و جنگ هست ، تا زمانی که اختلافات منطقه ای پایان نیابد ، تا زمانی که جنگ روسیه و اوکراین تمام نشود ، تا زمانی که به اختلافات و تنش ها دامن‌ بزنیم ، از دل اختلاف و جنگ و ویرانی ، از دل ازدحام و شلوغی و بلوا ، گروههای تروریستی ، متولد می شوند و بهترین جایگاه آنها برای رشد و بالندگی افغانستان هست . جانها و خونهایی که برای شکست داعش در سوریه و عراق ریخته شد ، متاسفانه با روی کار آمدن طالبان و اختلافات منطقه ای ، درگیری حماس و اسرائیل هدر رفت و نیاز به دوباره کاری شده است چون سرزمین ما جزیره ای است در میان اقیانوس تروریست و تفکرات خشونت طلب و ضد انسانی که مردم ما قربانی تروریسم هستند .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار