گوناگون

تقدیر و تشکر دکتر رضا جباری از شورای نگهبان و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات

تقدیر و تشکر دکتر رضا جباری از شورای نگهبان و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات

دکتر رضا جباری طی بیانیه ای از زحمات و دقت نظر شورای نگهبان و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات تشکر کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از روابط عمومی و رسانه دکتر رضا جباری منتخب مردم مسجدسلیمان ، هفتکل ، لالی و اندیکا در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، وی طی بیانه ای ضمن تشکر و قدردانی از حضور گسترده مردم حوزه انتخابیه از زحمات و دقت نظر شورای نگهبان و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات تشکر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَعَدَ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنکُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَیَسْتَخْلِفَنَّهُم فِی الْأَرْضِ(نور:۵۵)

خداوند به کسانى از شما که ایمان آورده و کارهاى شایسته انجام داده اند وعده داده است که به یقین، خلافت روى زمین را به آنان خواهد داد.

بی شک حضورحماسی و سرشار از شور و شوق ملت مومن، غیور و انقلابی کشور در پای صندوق‌های تعیین سرنوشت، برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار میهن اسلامی و عزیزمان ایران را رقم زد.

حضور بی بدیل مردمان پاک، مخلص، مؤمن و ایثارگر این خاک و بوم، فراتر از انتخابات، چشم‌اندازی را به افق‌های دور دست معنویت، نمایان ساخت؛ تا از رهگذر این تلاش همگانی و با استفاده از خرد جمعی، آمال پاک شیرزنان و دلیر مردان این سرزمین را محقق سازد؛ حضوری گسترده و آگاهانه در پرتو آموزه‌های ناب اسلام که تقویت بنیان‌های شجره طیبه جمهوری اسلامی را به همراه آورد.

۱۱ اسفند ماه پاسخی بود بی‌نظیر به ندای رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله ‌العالی) و تجدید میثاقی شد با آرمان‌های امام راحل و معمار کبیر انقلاب اسلامی. ۱۱ اسفند عهدی دوباره شد با شهدای عزیز انقلاب اسلامی که گوهر جان را در ایجاد و بقای این شجره طیبه فدا کردند.

اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز و فرا رسیدن شبهای پربرکت قدر و تسلیت به مناسبت ضربت خوردن امام اول شیعیان حضرت علی علیه السلام ، از کلیه مسئولان، نهادها و کارکنان خدوم آنها که در انجام وظایف قانونی، شورای نگهبان را پشتیبانی و مساعدت نمودند، تقدیر و تشکر می‌کند.

همچنین این موفقیت بزرگ که همان برگزاری یک انتخابات دقیق و درست بود را به مردم خوب و شریف کشورمان و علی الخصوصی حوزه انتخابیه که با اراده‌های محکم خود یکبار دیگر با نظام مقدس جمهوری اسلامی بیعت کردند، تبریک و تهنیت می گویم و از شورای نگهبان و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات که در پاسداری و صیانت از آرای یکایک شهروندان شهرهای مسجدسلیمان ، هفتکل،لالی و اندیکا ، کمال دقت و مراقبت را داشته و در این راه از هیچگونه کوتاهی نکردند تشکر و قدردانی مینمایم.

حمایت از شورای نگهبان حمایت از قانون اساسی و حمایت از قانون اساسی حمایت از جمهوری اسلامی و ‌حمایت از جمهوری اسلامی حمایت از اسلام و حمایت از اسلام حمایت از مردم، عدالت، استقلال و آزادی و ارزش‌هاست.

حق گرفتنی است و ما تشکر ویژه میکنم از اینکه این حق طلبی شورای محترم نگهبان و مراجع اعظام چه در شورای نگهبان چه در هیت نظارت کشور و مسولین محترم دولت چه سطح کشوری و چه استان و….

در خصوص بازتابهای عالی این پیامد در حوزه انتخابیه می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

– دلگرمی مردم از صیانت از آرا.

– آشتی جوانان با صندوق ها

– نرخ بالای مشارکت مردم مسجدسلیمان، هفنکل لالی و اندیکا

– بالا تر رفتن حس اعتماد مزدم به صندوق های رای

– تصمیم تاریخی در بختیاری

– عبور از قوم گرایی و ایجاد اتحاد بین اقوام بختیاری

امام (ره) می‌ فرمایند هر کس با شورای نگهبان مخالفت کند‌ مفسد است، پس همه ما در برابر رأی شورای نگهبان تمکین کردیم و خواهیم کرد ، اما کسانی راه را اشتباه رفتند و نامه‌هایی نوشتند و سخنانی به زبان آوردند که اصول انقلاب اسلامی و وصیت امام را نادیده گرفتند.

دکتر رضا جباری

منتخب مردم مسجدسلیمان ، هفتکل ، لالی و اندیکا

دهم فرورودین ماه ۱۴۰۳

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار