گوناگون

پدافندهوایی کشور یکی از قدرت‌های برتر در سطح منطقه

خبر مهم فرمانده پدافندهوایی درباره رادارهای ایرانی

خبر مهم فرمانده پدافندهوایی درباره رادارهای ایرانی

فرمانده منطقه پدافندهوایی شمالغرب ارتش اعلام کرد: رادارهای جمهوری اسلامی ایران قابلیت کشف و شناسایی هر نوع ریز پرنده با هر سطح مقطع راداری را دارند.

خبرنگار-مهدی پناهی الفت: امیرسرتیپ دوم عباس عظیمی در جمع کارکنان سایت رادار تاکتیکی پل‌دشت اظهار کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای خودسازی و تهذیب نفس است که امیدواریم از این ماه برای تعمیق و تقویت ارتباط بیشتر با خداوند متعال بهره ببریم.

 وی در ادامه تاکید کرد: امنیت بسیار بالای آسمان ایران اسلامی حاصل تلاش شبانه‌روزی همه کارکنان در قالب شبکه یکپارچه پدافندهوایی کشور است.

فرمانده منطقه پدافندهوایی شمالغرب ارتش با بیان اینکه رادارهای جمهوری اسلامی ایران قابلیت کشف و شناسایی هر نوع ریز پرنده با هر سطح مقطع راداری را دارند، اظهار کرد: سطح پوشش راداری کشورمان امروز نسبت به قبل پیشرفت قابل توجهی داشته تا جایی که تمامی تحرکات هوایی در رصد و پایش رادارهای بومی و تمام ساخت داخل است.

به گزارش روابط عمومی پدافند هوایی شمالغرب، وی خاطرنشان کرد: پدافندهوایی با طراحی و ساخت انواع سامانه‌های راداری و موشکی در ارتقای توان رزم نیروهای مسلح نقش قابل ملاحظه‌ای داشته و سبب شده است پدافندهوایی کشور یکی از قدرت‌های برتر در سطح منطقه به حساب بیاید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار