گوناگون

پیام قدردانی فرمانده مرزبانی فراجا از حضور و مشارکت پرشور مرزنشینان در انتخابات

پیام قدردانی فرمانده مرزبانی فراجا از حضور و مشارکت پرشور مرزنشینان در انتخابات

فرمانده مرزبانی فراجا با صدور پیامی از حضور و مشارکت گسترده و پر رنگ مرزبانان و مرزنشینان غیور ایران اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری تقدیر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

مردم ایران اسلامی در یازدهم اسفند ماه یکبار دیگر با حضور پرشکوه خود در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری مهر تایید دیگری بر دلبستگی خویش به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زدند.

از مدتها پیش از شروع انتخابات، بلندگوهای تبلیغاتی معاند با شیوه های مختلف تلاش کردند مردم ایران را نسبت به این انتخابات، دلسرد و مأیوس سازند، اما رهبری داهیانه و خردمندانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و حضور مسئولانه و فداکارانه شما مردم عزیز کشور، آنان را برای چندمین بار سرخورده و مأیوس ساختید.

در همین‌جا ضمن تقدیر از حضور پرشور و شعور مردم و مرزنشینان در این صحنه انتخاباتی از همه دستگاه‌های دخیل در امر انتخابات و کلیه کارکنان پرتلاش انتظامی و مرزبانی و خانواده‌های گرامیشان که در این ماموریتِ بزرگ، نقش خود را در کمال دقت ایفا کردند و امنیت آفرین این صحنه عظیم ملی شدند، صمیمانه قدردانی و پاداش الهی را برای آنان مسئلت می نمایم. از خداوند متعال فضل و رحمت و توفیق الهی را برایِ مردمِ ولایتمدار ایران اسلامی خواستارم.

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

         سرتیپ ستاد     احمدعلی گودرزی

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار