گوناگون

انسداد مرزهای کشور به روایت فرمانده ارشد ارتش

انسداد مرزهای کشور به روایت فرمانده ارشد ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: می‌خواهیم در مرزهایمان انسداد انجام دهیم و مبادرت به این کار هم داریم و این کار ظلم به کشورهای همسایه نیست.

به گزارش خبرآنلاین، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه نخستین آئین بزرگداشت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و رزمندگان مدافع حرم نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران،گفت: همه کسانی که در جغرافیای مرزی با ما همسایه هستند ما به حسن همجواری همیشه احترام گذاشته و احترام می‌گذاریم و هیچ زمانی جمهوری اسلامی قصد تهدید، تعدی، تجاوز و تصرف یک وجب از خاک و سرزمین کشورهای همسایه نداشته و ندارد.

طبق روایا مهر، وی با تاکید بر اینکه اصلاً در استراتژی و راهبرد جمهوری اسلامی تصرف و تجاوز به کشورهای همسایه نیست گفت: اما تأمین امنیت پایدار رسالتی است که بر دوش نیروهای مسلح است و این امنیت پایدار زمانی با پهپاد یا با دوربین انجام می‌شود و زمانی هم با حضور فیزیکی و با انسداد مرزها صورت می‌گیرد، بنابراین دیگران نمی‌توانند برای ما تعیین تکلیف کنند که قرار است ما در مرزهایمان چه کاری انجام دهیم.

سرتیپ حیدری در ادامه اظهار داشت: اینکه ما می‌خواهیم در مرزهایمان امنیت ایجاد کنیم تشخیص نظام مقدس جمهوری اسلامی است که چگونه می‌خواهد این کار را انجام دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: می‌خواهیم در مرزهایمان انسداد انجام دهیم و مبادرت به این کار هم داریم و این کار ظلم به کشورهای همسایه نیست، چرا که در تمام کشورها متداول است که با اختیار و طرح و برنامه خود انسداد مرز ایجاد می‌کنند و هیچکس هم نمی‌تواند اعتراض داشته باشد که چرا شما در نزدیکی مرز ما این کار را انجام می‌دهید.

 

ارسال نظر

 • خلیج فارس

  مردمی ،که عمران خان به زندانی و نواز شریف از زندان آزاد شده ، رای می دهند و منتخب آنهاست ، بهتر هست از همسایگی اشان بروید !!!

 • ایرانی

  فعلا که افاغنه را آزاد گذاشته اند که مثل گله های گوسفنند راهی ایران بشوند. این حرفهایشان هم فقط برای خر کردن مردم نادان ایران است وگرنه در عمل ۴۴ سال است که هیچ اقدامی نکرده اند برای حفظ مرزهای کشور و نشانه اش هم این که میلیون ها افغانی و بیگانگان دیگر راهی ایران شده اند و شریک سفره ی ایرانی ها هستند در حالی که در ایران هر جنایتی هم که بتوانند می کنند و هر توهینی هم در حق ایرانی ها روا می دارند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار