گوناگون

انتخابات مجلس دوازدهم زیر ذره بین برنامه صندلی سبز+ فیلم

انتخابات مجلس دوازدهم زیر ذره بین برنامه صندلی سبز+ فیلم

ویژه برنامه انتخاباتی هولدینگ رسانه ای پارسینه با عنوان «صندلی سبز» آغاز به کار کرد.

به گزارش پارسینه، ویژه برنامه « صندلی سبز » برای انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هولدینگ رسانه ای پارسینه از تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ فعالیت خود را آغاز نمود. هدف از این طرح، تقویت برنامه های تبلیغاتی کاندیدهای دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و معرفی برترین کاندیدها در حوزه های انتخابی کشور است.

IMG_20240214_103752_753

در نخستین برنامه «صندلی سبز»، سید شمس الدینی حسینی، رئیس کمیسیون جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی حاضر شد. وی دارای مدرک دکترای اقتصاد است و از سوابق او می توان به مدیر کل حوزه ریاست و بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه، دبیر کمیسیون‌های مشترک همکاری ایران با کشورهای کره جنوبی، مالزی، مدیر کل دفتر بین‌الملل و روابط عمومی وزارت نیرو و دبیر کمیسیون مشترک ایران و قطر، وزیر اقتصادی و دارایی در دولت های نهم و دهم اشاره کرد.

این نماینده مجلس در برنامه صندلی سبز از موضوعات کلان اقتصادی نظیر فاجعه ناترازی انرژی، صادرات غیر نفتی و چالش های بخش خصوصی و عوامل اصلی افزایش قیمت دلار در کشور شروع به صحبت کرد و در ادامه به رابطه کنونی خود با محمود احمدی نژاد اشاره کرد.

IMG_20240214_103750_428

 محسن پیرهادی، رئیس فراکسیون مدیریت شهری و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی یازدهم در دومین برنامه «صندلی سبز» حاضر شد. وی دارای مدرک دکترای روابط بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی است و از سوابق او می توان به مشاور کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی، مدیریت در سازمان ها و مناطق مختلف شهرداری تهران، مدیر کل امور بازرگانی شورای اصناف کشور، اولین دبیر طرح ضیافت کشور، عضو هیئت مدیره و معاون انجمن فرهنگی ایرانیان خارج از کشور و سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اشاره کرد.

وی در برنامه صندلی سبز به موضوعات اساسی جامعه نظیر وضعیت اتباع افغانستانی در ایران ، شفاف سازی درباره واردات خودرو و سود و زیان آن برای مردم گفت و از منافع تغییر حکمرانی برای کشور صحبت کرد.

رائفی-پور

در سومین برنامه «صندلی سبز» علی اکبر رائفی پور، پژوهشگر و تحلیلگر سیاسی و مدیر موسسه مصاف به افشاگری های جالبی پرداخت؛ از انقلابی گری به شیوه اصلاح طلبان در دهه ۶۰، بررسی وعده های انتخاباتی، چگونگی گذراندن زندگی و مشاغلی که داشته است،  توصیه هایش به صدا و سیما، بحث شفافیت در انتسابات کشور تا ابعاد جدید فیدلیتی گیت، داستان جنجالی واردات خودرو، و مخالفتش با فیلترینگ برنامه ایکس ( توئیتر سابق).

جدیدترین برنامه صندلی سبز ؛ ماجرای رد صلاحیت رشیدی کوچی

IMG_20240214_103827_619

در جدیدترین برنامه «صندلی سبز»، روایت رشیدی کوچی از تلاش ها برای رد صلاحیتش و ناگفته های این نماینده مجلس از جریان واردات خودرو را می شنوید و می بینید.

حجم ویدیو: 15.98M | مدت زمان ویدیو: 00:00:52 دانلود ویدیو

ارسال نظر

 • ناشناس

  گورپدر هر چی انتخابات نمایشی ست

 • محمد مهدی اسلامی

  __ بسمه تعالی __ مشو غافل ز حسن خلق هرگز __ مکن در گوش های خلق وز وز __ نیی زنبور زنی نیش و نیی مور __ که گیری گاز مردم را شوی دور __ اگر دیدی کسی را ارجح از خویش __ بگو باید بیفتد او ز من پیش __ وگرنه دم نزن از حق جوئی __ نبردی ذره ای از حق بوئی __ بود مؤمن کسی کو راست گوید __ صلاح و خیر مردم را بجوید __ کسی کو کرد نفسانیتش خُرد __ سعادتمند شد و در آخرت بُرد __

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار