گوناگون

علت تذکر آیت‌الله جوادی آملی به مسئولین فیلترینگ

علت تذکر آیت‌الله جوادی آملی به مسئولین فیلترینگ

پارسینه: آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با دبیر جدید شورایعالی فضای مجازی تذکر دادند: کار و فعالیت شما هم باید وزیرگونه باشد و باری از روی دوش مردم بردارد، اینکه هم فضای مجازی بسته شود و هم فیلترشکن فروخته شود، این با اخلاق سازگار نیست.

به گزارش پارسینه و به نقل از چند ثانیه؛ آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با دبیر جدید شورایعالی فضای مجازی تذکر دادند: کار و فعالیت شما هم باید وزیرگونه باشد و باری از روی دوش مردم بردارد، اینکه هم ⁧ ‎فضای مجازی⁩ بسته شود و هم ⁧ ‎فیلترشکن⁩ فروخته شود، این با اخلاق سازگار نیست. ایرانی‌ها بزرگ‌اند و بزرگ‌زاده هستند. همه تلاش باید این باشد که سطح زندگی مردم، در شأن آن‌ها باشد.

محمدکشوری کارشناس فضای مجازی با اشاره به این انتقاد نوشت:

روح حاکم بر این حرف کمتر در نقد فیلترینگ مورد توجه بوده است: شأن و کرامت مردم. با منطق «فاستخف قومه فأطاعوه» نمیتوان مردم را وادار به پذیرش چیزی کرد. هر سیاستی، حتی اگر درست هم باشد بدون اقناع عمومی محکوم به شکست است چه رسد به این فیلترینگ گسترده که پر از غلط و تناقض است. دادند؟

علت تذکر آیت‌الله جوادی آملی به مسئولین فیلترینگ

ارسال نظر

 • معین

  رطب خورده منع رطب چون کند؟ وقتی خودشان بدون فیلتر از شبکه های اجتماعی خارجی استفاده میکنند، چطور مردم را وادار به خرید فیلتر میکنند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار