گوناگون

مطالب منتشر شده از نرگس محمدی در رسانه‌ها، توسط وی و از داخل زندان انجام نمی‌شود، بلکه توسط اشخاص دیگر انجام می‌شود

مطالب منتشر شده از نرگس محمدی در رسانه‌ها، توسط وی و از داخل زندان انجام نمی‌شود، بلکه توسط اشخاص دیگر انجام می‌شود

پارسینه: ستایشی در پاسخ به سوالی در خصوص نرگس محمدی و مصاحبه او با خارج از کشور گفت: بر اساس گزارش های مستندی که ما از سازمان زندان‌ها داشتیم و اقدامات فنی و کارشناسی که در این زمینه شده هیچ گونه فایل صوتی از جانب زندانی مورد بحث در زندان منتشر نشده و هیچ کدام از مطالب منتشره در فضای مجازی نسبت به زندانی مورد بحث از جانب او نیست و توسط افراد دیگر صورت می‌گیرد و توسط همسرش انجام می شود. اگر شما ادله ای دارید که غیر از این است و مستند است ارائه کنید.


انتخاب نوشت: مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه روز چهارشنبه در چهلمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
ستایشی در پاسخ به سوالی در خصوص نرگس محمدی و مصاحبه او با خارج از کشور گفت: بر اساس گزارش های مستندی که ما از سازمان زندان‌ها داشتیم و اقدامات فنی و کارشناسی که در این زمینه شده هیچ گونه فایل صوتی از جانب زندانی مورد بحث در زندان منتشر نشده و هیچ کدام از مطالب منتشره در فضای مجازی نسبت به زندانی مورد بحث از جانب او نیست و توسط افراد دیگر صورت می‌گیرد و توسط همسرش انجام می شود. اگر شما ادله ای دارید که غیر از این است و مستند است ارائه کنید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار