گوناگون

۱۱ شهید در حمله تروریستی به مقر انتظامی شهرستان راسک + عکس و فیلم

11 شهید در حمله تروریستی به مقر انتظامی شهرستان راسک + عکس و فیلم

پارسینه: سخنگوی پلیس از حمله ناجوانمردانه و کور تروریست‌ها به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته خبر داد.

به گزارش «پارسینه»، سردار سعید منتظر المهدی، سخنگوی پلیس در گفت‌وگو با فارس در زاهدان از حمله ناجوانمردانه و کور تروریست‌ها به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته خبر داد.

جزئیات حمله تروریستی به مقر انتظامی به روایت یک مقام امنیتی

در همین راستا، علیرضا مرحمتی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر، درباره جزئیات این حادثه گفت: ساغت ۲ نیمه شب بود که تعدادی از تروریست‌ها، با یک اقدام ناجوانمردانه به مقر نیروی انتظامی شهرستان راسک حمله کردند. متاسفانه در این حمله تروریستی ۱۱ نفر از افسران ارشد، سربازان و نیروهای ما در فراجا به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: همچنین تعدادی هم مجروح شدند. افرادی که در مقر انتظامی بودند شجاعانه با این تروریست‌ها جنگیدند که تعدادی از مهاجمین را کشته و زخمی کردند. در حال حاضر، وضعیت شهر عادی است و اقدامات لازم دارد صورت می‌گیرد و اطلاعات تکمیلی را بعدا به اطلاع خواهیم رساند.

دستگیری تروریست‌های حمله به مقر انتظامی در سیستان و بلوچستان

سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، درباره جزئیات حمله تروریستی شامگاه گذشته به مقر انتظامی در راسک استان سیستان و بلوچستان، گفت: از ساعت ۲ بامداد تروریست‌ها از چند محور به کلانتری راسک حمله می‌کنند؛ از طرفی تروریست‌ها نیز برای جلوگیری از رسیدن نیروهای کمکی هم کمین می‌زنند.
وی افزود: ولی نیروهای کمکی با رشادت با وجود برقرار بودن کمین و تقدیم ۲ شهید خودشان را به محل درگیری می‌رسانند و موفق می‌شوند کلانتری را از لوث وجود تروریست‌ها پاک کنند که ۲ نفر از آن‌ها نیز به درک واصل شدند، یک نفر نیز مجروح و دستگیر شد و بقیه هم متواری شدند.
معاون امنیتی وزارت کشور با بیان اینکه تروریست‌ها تعدادی از کشته‌هایشان را با خود برده‌اند، تصریح کرد: طرح محاصره منطقه اجرا شده است و به دنبال دستگیری دیگر تروریست‌ها هستیم.
گروهک تروریستی جیش‌الظلم مسئولیت این حمله را برعهده گرفته است.

اسامی شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان اعلام شد

اسامی ۱۱ شهید فراجا در حادثه تروریستی مقر انتظامی راسک اعلام شد.

اسامی که تاکنون از شهدای این حادثه اعلام شده، به شرح زیر است:

مسلم شجاعیان،

احسان بابایی،

پوریا شیخ،

ابوالفضل شریاری،

محمدحسن براهویی،

علیرشا اکبر مزار،

علی دشت پوری،

حسن بابانیا،

احمد خمری،

محید فیروز نیا،

حمید رضایی امین.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار