گوناگون

نیروهای مسلح سلاح خود را عوض می کند

نیروهای مسلح سلاح خود را عوض می کند

پارسینه: امیر محمدرضا آشتیانی درباره جایگزینی سلاح « مصاف » با « ژ ۳ » در نیروهای مسلح، اظهار کرد: مصاف یک سلاح پیشرفته ساخت وزارت دفاع است که رفته‌رفته مجموعه‌هایی را با آن تجهیز می‌کنیم.

همشهری‌آنلاین نوشت: امیر محمدرضا آشتیانی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره ساخت هلیکوپتر بومی، اظهار کرد: ما مشغول انجام اقداماتی در این زمینه هستیم.
وی درباره جایگزینی سلاح «مصاف» با «ژ ۳» در نیرو‌های مسلح، اظهار کرد: مصاف یک سلاح پیشرفته ساخت وزارت دفاع است که رفته‌رفته مجموعه‌هایی را با آن تجهیز می‌کنیم.
سلاح نیروهای مسلح عوض می شود
وزیر دفاع با اشاره به انجام مراحل تست جت آموزشی پیشرفته یاسین، گفت: این محصول یکی از پیشرفته‌ترین جت‌های آموزشی است که خلاء روند آموزشی ما را جبران می‌کند.
آشتیانی درباره آخرین اخبار از موشک مافوق صوت، اظهار کرد: تمام کار‌هایی که در وزارت دفاع دنبال می‌شود در مسیری است که یا سامانه‌ها را ارتقا بخشد، یا تلفیقی کار کند یا سامانه‌های جدیدی را تعریف و تولید کند. در همه زمینه‌ها کار‌های بزرگی درحال انجام است و ما به دلیل محدودیت‌ها به مرور این موارد را رونمایی و اعلام می‌کنیم.
سلاح نیروهای مسلح عوض می شود
وی یادآور شد: در تجهیز پهپاد کرار و سامانه مجید شاهد اقدامی تلفیقی بودیم و نمونه‌های دیگری هم از آن در ایام اخیر انجام شده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار