گوناگون

پزشکیان: برایم مهم نیست اینها صلاحیتم را تایید کنند؛اگر طبابت کنم وضعم بهتر است

پزشکیان: برایم مهم نیست اینها صلاحیتم را تایید کنند؛اگر طبابت کنم وضعم بهتر است

پارسینه: مسعود پزشکیان گفت: من نمی فهمم این اصولگرا ها چه می گویند. کدام اصل را می گویند که ما نمی گوییم. این تقسیم بندی ها چیست که اینها برای خودشان درست کرده اند. مملکت اگر می خواهد به چشم اندازی که رهبری تعریف کرده برسد فقط با اصلاحات می رسد.

عصر ایران نوشت: مسعود پزشکیان، نماینده مجلس با انتقاد از ردصلاحیت خود از سوی هیات اجرایی برای نمایندگی مجلس گفت:‌ جوابی از طرف هیات های اجرایی به اعتراض من داده نشده است می خواهند بدهند یا ندهند برای من مهم نیست که صلاحیت من را اینها تایید کنند. من صلاحیتم را از خدا و مردم می گیریم.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس اظهار کرد: بندی که اینها برای رد صلاحیت من آوردند این است که به نظام جمهوری اسلامی التزام عملی ندارم در صورتی که تا یاد دارم من حتی مرخصی هم نرفتم و همه این سال ها برای مردم و خدا کار کردم. اگر من التزام ندارم پس چه کسی التزام دارد؟ قبل از انقلاب ما بودیم، جنگ را ما بودیم و بعدش هم ما بودیم. اینها می گویند ما التزام نداریم آن هم چه کسانی این حرف را می زنند. افرادی که معلوم نیست از کجا آمده اند. اصلا ارزش دارد از این افراد سوال کرد.

وی افزود: هر جوری آدم می خواهد این بند که طبق آن بنده را رد صلاحیت کرده اند قورت بدهد نمی تواند.

پزشکیان تاکید کرد: این اتفاقات نشان می دهد هیات های اجرایی آدم های سالم و صادقی نیستند. می گویند من را طبق داده ها رد صلاحیت کرده اند و از من داده می خواهند. من را در تبریز زمین و زمان می شناسند. در ایران هم می شناسند. چهار دوره نماینده و وزیر بودم. در واقع حرفی می زنند که مالیات ندارد.

وی گفت: من برای اینکه مردم را به صحنه بیاورم؛ ثبت نام کردم. اگر طبابت کنم وضعم بهتر است. الان هم طبابت می کنم. چرا که این احتمال را می دادم یک روزی اینها همه کاسه کوزه ها را بشکنند و اجازه ندهند ما در مجلس حضور یابیم ولی طباطت را نمی توانند از من بگیرند.

نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: من نمی فهمم این اصولگراها چه می گویند. کدام اصل را می گویند که ما نمی گوییم. این تقسیم بندی ها چیست که اینها برای خودشان درست کرده اند. مملکت اگر می خواهد به چشم اندازی که رهبری تعریف کرده برسد فقط با اصلاحات می رسد. اگر تغییری در فکر، مهارت و خود فرد ایجاد نکنیم چگونه می توانیم در منطقه اول شویم.

وی خاطر نشان کرد: من با حزب و جریان کار ندارم. اصلاح یعنی در روندی که وجود دارد تغییر ایجاد شود. اگر می خواهیم تغییر ایجاد کنیم نباید دو روزمان برابر باشد اگر همانند هم باشند زیان کار هستیم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار