گوناگون

احمدی نژاد دچار توهم فروپاشی نظام است

احمدی نژاد دچار توهم فروپاشی نظام است

پارسینه: عبدالرضا داوری می گوید: محمود احمدی‌نژاد سال‌هاست که دچار توهم فروپاشی جمهوری اسلامی است و تصور می‌کند که در صورت فروپاشی می‌تواند آلترناتیو جمهوری اسلامی باشد.

عبدالرضا داوری در بخشی از گفتگو با خبرآنلاین، درباره سکوت محمود احمدی نژاد در خصوص جنگ غزه می گوید: تقریباً از زمستان سال ۹۶ که رهبر انقلاب عتاب صریح نسبت به احمدی‌نژاد داشتند، در همان جا متوجه شد که با ساختار و رژیم کنونی امکان بازگشت به کانون‌های قدرت را ندارد. در همین راستا احمدی‌نژاد تصمیم گرفت با اِلِمان‌ها، گفتارها و رویکردها مرزبندی خود را حفظ کند. برای مثال در قضیه غزه همه جناح‌های درون جمهوری اسلامی اعم از اصلاح‌طلب، اصول‌گرا و انقلابی موضع‌گیری مشترک داشتند برای مثال حتی خاتمی هم جنگ علیه مردم غزه را محکوم کرد.

وی تصریح کرد: اما احمدی‌نژاد می‌خواهد خود را متفاوت از جریان حاکم بر جمهوری اسلامی نشان دهد چراکه بر این باور است نظام جمهوری اسلامی ماندگار نیست. در حقیقت احمدی‌نژاد سال‌هاست که دچار توهم فروپاشی جمهوری اسلامی است و تصور می‌کند که در صورت فروپاشی می‌تواند آلترناتیو جمهوری اسلامی باشد، مانند اتفاقی که در شوروی سابق اتفاق افتاد. البته این توهمی است که بقایی به احمدی‌نژاد القاء کرده و بر همین اساس به دنبال مواضع متفاوت است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  احمدی نژاد دچار توهم نیست ، تو بی جهت خوشبین هستی و اگر خدایی ناکرده اتفاقی بیفتد ، اولین نفر ساکت را می بندی و می روی ، مثل گذشتگان !! وقتی به فروپاشی حکومت نگاه می کنیم ، عدم سکون رکود ، مشکلات اقتصادی ، محدودیت های اجتماعی ، انزوای سیاسی ، تک قطبی بودن حکومت ، دو قطبی شدن جامعه ....... عواملی هستند ، که زمینه سقوط حکومت ها را پدید می آورند .

 • ناشناس

  صدام و قذافی هم رفتن خود را توهم می دانستند

 • محمد مهدی اسلامی

  ___ بسمه تعالی __ هر کسی از عشق دنیا پشت بدین __کرده و قلبش کند پر بغض و کین __ می رود در راه شیطان خبیث __ گوش نخواهد داد به هیچ حق و حدیث__ می شود بیچاره و مغرور و مست __ چون بشیطان با صداقت داده دست __ پس شود محروم از فهم شکست __ خویشتن را نیز نمیداند که کست __ زین سبب خوشحال وانگشتان باز _ کرده با لا می برد با حال ناز __ اندکی هم گر خورَد از گوشت غاز __ می زند در بین مردم نیز ساز __می کند دعوت ز خلق یاری کنند __ از برایش هر کدام کاری کنند __ حیف که چون عباس سلجوقی ز دوغ __ میل نکرده خود زند شادان بوغ __

 • شیرین صفوی

  این حکومت هرگز رفتنی نیست چون ما خاص هستیم بیخود جمله دو قطبی بودن در جامعه رو جار نزنید و حرف من و تو و بی بی سی فارسی رو مز مز نکنید !!!!!! با بدترین شرایط ما خواهان جمهوری اسلامی ایران هستیم بدون حرف مفت سلطنت طلبی و زباله طلبی !!!! زباله سلطنت باز یافتی نیست. بفهمید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار