گوناگون

 واکنش ایران به تهدید آمریکا

 واکنش ایران به تهدید آمریکا

پارسینه: سرلشکر موسوی در خصوص تهدیدات اخیر آمریکا علیه ایران گفت: ممکن است کسی بی‌عقلی کند و دستی به طرف ایران دراز کند، اما رها کردن این دست کار آن‌ها نیست، البته این را به خوبی می‌دانند. لذا؛ بعید می‌دانم عقلای آن‌ها چنین اجازه‌ای را بدهند.

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با بیان اینکه امروز بین نیروهای مسلح و مردم در دفاع از کشور، وحدت و هم‌افزایی و همدلی وجود دارد، تصریح کرد: این وحدت به نحوی است که بین نیروهای مسلح برای اینکه کدام یک به رفقای شهیدشان زودتر بپیوندند پیشمرگ و پیشقدم همدیگر هستند.

سرلشکر موسوی در پاسخ به سؤالی در خصوص تهدیدات اخیر آمریکا علیه ایران، تصریح کرد: حرف‌های آن‌ها جدید نیست، زیرا هر بار به بهانه‌های مختلف حرف‌هایی را می‌زنند. اما، هم خودشان می‌دانند و هم آدم‌های عاقل‌تر از آن‌ها که جمهوری اسلامی ایران در دفاع از آرمان‌ها، انقلاب و کشور پای فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی با تمام وجود ایستاده و جدی است.

وی افزود: آن‌ها می‌دانند ایران توان این را دارد تا در برابر هر قدرتی و در هر سطحی از حدود و ثغور این کشور دفاع کند و کاری از پیش نخواهند برد.

سرلشکر موسوی در پایان خاطرنشان کرد: می‌دانند ممکن است کسی بی‌عقلی کند و دستی به طرف ایران دراز کند، اما رها کردن این دست کار آن‌ها نیست، البته این را به خوبی می‌دانند. لذا؛ بعید می‌دانم عقلای آن‌ها چنین اجازه‌ای را بدهند.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار