گوناگون

نماینده روحانی مجلس: در روبیکا محتواهایی داریم که شرم دارم آنها را نشان بدهم

نماینده روحانی مجلس: در روبیکا محتواهایی داریم که شرم دارم آنها را نشان بدهم

پارسینه: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر حاکمیت باور دارد گمراهی از طریق تلگرام و اینستاگرام منتشر می‌شود یا باید مشابه آن را با همان قوت ساخت یا نباید آن را ترک کرد.

خبرآنلاین نوشت: «جواد نیک‌بین» عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگویی تلویزیونی در شبکه افق اعلام کرد با فیلتر کردن در فضا، مکان و زمان خاص موافق است اما این موضوع باید زمان مشخصی داشته باشد.

او در این مورد گفت: «در یک شرایط خاص بدافزارهایی وجود دارد و به مردم یاد داده می‌شود تا علیه حاکمیت باشند. اما وقتی می‌خواهیم بچه خود را تنبیه کنیم؛ به او می‌گوییم نصف روز برو در اتاق نه اینکه کل سال از اتاق نیا بیرون. الان می‌خواهیم مردم را تنبیه کنیم، باید کل سال تنبیه بشوند؟»

وی گفت: «اگر حاکمیت باور دارد گمراهی از طریق تلگرام و اینستاگرام منتشر می‌شود یا باید مشابه آن را با همان قوت ساخت یا نباید آن را ترک کرد. ترک میدان یعنی ترس. مگر در فضاهای مجازی داخلی مثل روبیکا محتوای درستی داریم ؟ من شرم دارم چیزهایی را نشان بدهم که در این فضاها چهارصد هزار نفر بیننده دارد.»

به گفته نیک‌بین کثیف‌ترین بخش فضای مجازی در دنیا «اینستاگرام» است ولی توییتر یک فضای متعلق به نخبگان است: «ما اینستاگرام را باز نگه داشته بودیم و توییتر بسته بود. همه مسئولین هم در توییتر بودند. خیلی از آقایان مسئول وقتی می‌خواهند با من صحبت کنند، می‌گویند با واتساپ به هم زنگ بزنیم.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار