گوناگون

 درخواست فوری ایران از آژانس اتمی درباره اسرائیل

 درخواست فوری ایران از آژانس اتمی درباره اسرائیل

پارسینه: امیرعبداللهیان در واکنش به تهدید استفاده از بمب اتمی توسط وزیر صهیونیستی نوشت: شورای امنیت سازمان ملل و آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی باید برای خلع سلاح اتمی این رژیم وحشی و آپارتاید فوری و بدون وقفه اقدام کنند. فردا دیر است.

وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به تهدید وزیر رژیم اسراییل به استفاده از بمب‌اتمی آن را نشانگر شکست واقعی رژیم در برابر مقاومت دانست.

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به تهدید وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر استفاده از بمب اتم در صفحه شخصی خود نوشت: اظهارات وزیر رژیم اسراییل به استفاده از بمب‌اتمی نشانگر شکست واقعی رژیم در برابر مقاومت است.

وی تصریح کرد: شورای امنیت سازمان ملل و آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی باید برای خلع سلاح اتمی این رژیم وحشی و آپارتاید فوری و بدون وقفه اقدام کنند. فردا دیر است.

امیرعبداللهیان همچنین نوشت: مسئولیت کامل این نسل کشی با کاخ سفید است.

«عمیخای اِلیاهو»، وزیر میراث فرهنگی رژیم صهیونیستی گفته بود که استفاده از بمب هسته‌ای در غزه تنها راه حل ممکن است و جنگ برای آدم ربایان هزینه دارد.

او در ادامه اظهارات فاشیستی و غیر انسانی خود گفت: نوار غزه نباید بر روی زمین باقی بماند، باید از نو در آنجا شهرک‌سازی کنیم.

نکته جالب در اظهارات این وزیر صهیونیست این است که او بیشتر به فکر اسرای صهیونیست است تا غیرنظامیان و این اوج توحش و ذهنیت مسموم آن‌ها را درباره فلسطینیان نشان می‌‌دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

 • علی

  آلان وقت آن است که امیرعبداللهیان و اسلامی رئیس سازمان اتمی ایران یقه رئیس صهیونیست آژانس را بگیرند …

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار